سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: مشکل با قالب روجا

images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.png
    عنوان
    کاربر سایت

پسندیده
    1
    مورد پسند
    0 بار

مشکل با قالب روجا

سلام خسته نباشید
    یک ففته هست که قالب روجا رو نصب کردم و روش کار می کنک اما 3تا مشکل بزرگ دارم که حل نمی شه:
    1- در فرم تماس با ما نقشه نشان داده نمیشه. کادرش هست من چیزی رو هم دست نزدم اما نقشه سفیده
    2- بعد از یک هفته تغییر رنگ ور css امروز وقتی با موبایل وارد سایت شدم دیدم تمام رتگ ها همون رنگ های سابقه فقط توی کامپیوتر رنگها عوض شده تو موبایل همون رنگهای قبله
    3- در فرم تماس با ما من جی میلم رو در تنظیمات وارد کردم اما وقتی تست می کنم هیچ پیغامی به جی میلم ارسال نمی شه

ممنون میشم کمکم کنید واقعا بعد از یک هفته کلافه شدم.

images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.png
    عنوان
    مدیریت سایت

پسندیده
    129
    مورد پسند
    361 بار
    نقل قول نوشته اصلی توسط HameD نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید
    یک ففته هست که قالب روجا رو نصب کردم و روش کار می کنک اما 3تا مشکل بزرگ دارم که حل نمی شه:
    1- در فرم تماس با ما نقشه نشان داده نمیشه. کادرش هست من چیزی رو هم دست نزدم اما نقشه سفیده
    2- بعد از یک هفته تغییر رنگ ور css امروز وقتی با موبایل وارد سایت شدم دیدم تمام رتگ ها همون رنگ های سابقه فقط توی کامپیوتر رنگها عوض شده تو موبایل همون رنگهای قبله
    3- در فرم تماس با ما من جی میلم رو در تنظیمات وارد کردم اما وقتی تست می کنم هیچ پیغامی به جی میلم ارسال نمی شه

ممنون میشم کمکم کنید واقعا بعد از یک هفته کلافه شدم.
    با سلام
    آقا حامد لطف کنید در سایت جومی از طریق منوی بخش پشتیبانی درخواست بدهید تا درخواست شما سریعا رسیدگی شود. چون عجله دارید توی انجمن ممکن است کمی با سرعت کمتر درخواست شما بررسی شود.
    پیروز باشید
    جومبانک افزونه جامع و رایگان پرداخت جوملا

امکان اتصال به تمام درگاه های بانکی و تمام درگاه های پرداخت واسط
    امکان اتصال به تمام افزونه های فروشگاهی و پرداختی
    و صدها امکانات دیگر
    جزئیات بیشتر و دانلود:
    کاربر گرامی برای مشاهده لینک ها، کدها و ... وارد شوید و یا ثبت نام کنید

www.joomi.ir/jb

images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.png
    عنوان
    کاربر سایت

پسندیده
    1
    مورد پسند
    0 بار
    همین که رسیدگی می کنید واقعا ممنونم. چشم لطف کردید.

کلمات کلیدی این موضوع