سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: اضافه کردن ایکون شبکه های اجتماعی دیگر

images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.png
    عنوان
    کاربر سایت

پسندیده
    0
    مورد پسند
    0 بار

اضافه کردن ایکون شبکه های اجتماعی دیگر

سلام. من میخام توی فوتر سایت به جای شبکه های اجتماعی که پیش فرض وجود داره تلگرام و اینستاگرام رو اضافه کنم. چه کار باید بکنم؟
    من از ماژول درباره ما ایکون و لینکشون رو گذاشتم اما خب ایکون ندارن و سفیده. از کجا باید این کارو انجام بدم؟

images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.png
    عنوان
    مدیر ارشد

پسندیده
    54
    مورد پسند
    179 بار
    باسلام و احترام
    آیکن های صفحات اجتماعی قالب روجا از نوع فونت های font-awesome هستند .تمامی فونت های مربوطه در مسیر زیر قرار گرفته اند :
    مسیر:
    کاربر گرامی برای مشاهده لینک ها، کدها و ... وارد شوید و یا ثبت نام کنید
    موفق و پیروز باشید .
    ویرایش توسط M.Abolhasani : 08-16-2016 در ساعت 12:59 PM
    پنل پیامک رایگان به ارزش ۱۵۰ هزار تومان برای کاربران انجمن.
    دارای تمام امکانات: ارسال منطقه*ای، دفترچه تلفن، تعرفه پایین، منشی، ارسال انبوه، خبرنامه و ...
    خط اختصاصی رایگان با امکان ارسال و دریافت.
    ثبت نام رایگان اعضا:

images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.png
    عنوان
    کاربر سایت

پسندیده
    0
    مورد پسند
    0 بار
    خوب این مسیر رو رفتم و اون فایل کلی حروف برنامه نویسی داره چه جوری باید اضافه کنیم؟

عنوان
    کاربر سایت

پسندیده
    0
    مورد پسند
    0 بار
    خوب این مسیر رو رفتم و اون فایل کلی حروف برنامه نویسی داره چه جوری باید اضافه کنیم؟
    کسی نیست جواب بده؟ آهای استادان ؟

images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.png
    عنوان
    مدیر ارشد

پسندیده
    5
    مورد پسند
    188 بار
    با سلام
    همانطور که گفته شد همه کدهای فونت اوسوم در این فایل قرار دارند.
    برای تغییر آیکن مورد نظر نیاز هست تا در این زمینه تخصص داشته باشید.بهتر است در زمینه فونت اوسوم و قرار دادن آیکن در گوگل جستجویی داشته باشید.
    جومبانک افزونه جامع و رایگان پرداخت جوملا

امکان اتصال به تمام درگاه های بانکی و تمام درگاه های پرداخت واسط
    امکان اتصال به تمام افزونه های فروشگاهی و پرداختی
    و صدها امکانات دیگر
    جزئیات بیشتر و دانلود:

www.joomi.ir/jb

عنوان
    کاربر سایت

پسندیده
    0
    مورد پسند
    0 بار
    بسار عالی مورد استفاده بود
    ویرایش توسط M.Abolhasani : 10-31-2017 در ساعت 05:13 PM

عنوان
    کاربر سایت

پسندیده
    0
    مورد پسند
    2 بار
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_it نمایش پست ها
    سلام. من میخام توی فوتر سایت به جای شبکه های اجتماعی که پیش فرض وجود داره تلگرام و اینستاگرام رو اضافه کنم. چه کار باید بکنم؟من از ماژول درباره ما ایکون و لینکشون رو گذاشتم اما خب ایکون ندارن و سفیده. از کجا باید این کارو انجام بدم؟
    سلام اگر به css تسلط داشته باشید برید سایت فونت اوزوم اونجا کد تلگرام رو پیدا کنید سپس با کد ایسنتاگرام جایگزین کنیدسخت نیست

عنوان
    کاربر سایت

پسندیده
    0
    مورد پسند
    0 بار
    پس موقع قالب خریدن باید ببینیم که آیکون اینستاگرام یا تلگرام داره یا نه . ما که برنامه نویس نیستیم به css تسلط داشته باشیم

images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.png
    عنوان
    مدیر ارشد

پسندیده
    54
    مورد پسند
    179 بار
    باسلام و احترام
    این فونت ها بسیار زیاد هستند در هیچ قالبی از تمامی این فونت ها استفاده نشده است و شما میتوانید با مراجعه به سایت مرجع کد هر آیکنی که نیاز دارید را برداشته و در قالب استفاده نمایید .
    موفق و پیروز باشید .
    پنل پیامک رایگان به ارزش ۱۵۰ هزار تومان برای کاربران انجمن.
    دارای تمام امکانات: ارسال منطقه*ای، دفترچه تلفن، تعرفه پایین، منشی، ارسال انبوه، خبرنامه و ...
    خط اختصاصی رایگان با امکان ارسال و دریافت.
    ثبت نام رایگان اعضا:

کلمات کلیدی این موضوع