سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: استفاده از درگاه زرین پال

images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.png
    عنوان
    کاربر سایت

پسندیده
    2
    مورد پسند
    2 بار

استفاده از درگاه زرین پال

سلام و خسته نباشید خدمت شما
    من در سایتم برای قسمت فروش انلاین قصد دارم از درگاه زرین پال استفاده کنم اگر ممکنه راهنمایی بفرمایید چه ماژولی را باید نصب کنم و چطور ازش استفاده کنم.

2. کاربر مقابل پست Aririkateki عزیز را پسندیده است:

salahdine (09-13-2016)

images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.png
    عنوان
    کاربر سایت

پسندیده
    201
    مورد پسند
    12 بار
    سلام

البته باز با اجازه ادمین محترم من جواب دادم. خب برای اینکار کافیه با یه جستجوی ساده به چندین و چند افزونه که اینکار رو برای شما انجام میدهند دسترسی داشته باشید. ولی ساده ترین راه و مطمئن ترین راه همون سایت زرین پال هستش و ورود به بخش آزمایشگاه که روی سایتش کاملا مشخصه بعد در قسمت جوملا 8 افزونه وجود داره که به صورت ایمن از اونها استفاده کنید.
    این هم لینک سایت زرین پال.

کاربر گرامی برای مشاهده لینک ها، کدها و ... وارد شوید و یا ثبت نام کنید

توصیه میکنم برای اطمینان خاطر از خود سایت زرین پال افزونه ها رو تهیه کنید که بعدا مشکلی پیش نیادش براتون.

موفق باشید.
    انجمن جوملا فارسی به منظور گرد همایی کاربران جوملا راه اندازی شده. از اهداف اصلی انجمن جوملا فارسی می تواند به افزایش سطح کیفی ارائه خدمات جوملا، هم فکری و آشنایی بیشتر کاربران جوملا ، ارائه قالب و افزونه های فارسی جوملا و از همه مهم تر ارائه آموزش کاربردی، رفع مشکلات و پاسخگویی به سوالات کاربران اشاره نمود.

4. کاربر مقابل پست salahdine عزیز را پسندیده است:

H.Zolfaghar (09-13-2016)

عنوان
    کاربر سایت

پسندیده
    2
    مورد پسند
    2 بار
    نقل قول نوشته اصلی توسط salahdine نمایش پست ها
    سلام

البته باز با اجازه ادمین محترم من جواب دادم. خب برای اینکار کافیه با یه جستجوی ساده به چندین و چند افزونه که اینکار رو برای شما انجام میدهند دسترسی داشته باشید. ولی ساده ترین راه و مطمئن ترین راه همون سایت زرین پال هستش و ورود به بخش آزمایشگاه که روی سایتش کاملا مشخصه بعد در قسمت جوملا 8 افزونه وجود داره که به صورت ایمن از اونها استفاده کنید.
    این هم لینک سایت زرین پال.

توصیه میکنم برای اطمینان خاطر از خود سایت زرین پال افزونه ها رو تهیه کنید که بعدا مشکلی پیش نیادش براتون.

موفق باشید.

با سلام و تشکر از اینکه وقت گذاشتید.
    تا اینجا را میدونستم فقط نمیدونم توی قالب چرتکه از کدوم افزونه استفاده کنم و چطور باهاش کار کنم و تنظیماتش چیه!!

6. کاربر مقابل پست Aririkateki عزیز را پسندیده است:

salahdine (03-25-2017)

images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.png
    عنوان
    مدیریت سایت

پسندیده
    129
    مورد پسند
    361 بار
    با سلام
    با تولید کننده پلاگین در این زمینه مکاتبه نمایید.
    جومبانک افزونه جامع و رایگان پرداخت جوملا

امکان اتصال به تمام درگاه های بانکی و تمام درگاه های پرداخت واسط
    امکان اتصال به تمام افزونه های فروشگاهی و پرداختی
    و صدها امکانات دیگر
    جزئیات بیشتر و دانلود:

www.joomi.ir/jb

8. کاربر مقابل پست H.Zolfaghar عزیز را پسندیده است:

salahdine (03-25-2017)

کلمات کلیدی این موضوع