سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: مشکل در تولید کنندگان ویرچومات

images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.png
    عنوان
    کاربر سایت

پسندیده
    0
    مورد پسند
    0 بار

Question مشکل در تولید کنندگان ویرچومات

سلام
    من یه مشکل دارم
    وقتی یک کالا از منو ها سایت انتخاب میشه مثلا موبایل
    باید دست راست یک آیتمی باشه که بشه بر اساس برند موبایلا را فیلتر کرد
    من این کارو کردم ولی مثلا اگه برای گوشی برند اپل زدم
    کاربر اگه رفت تو یه منو سایت مثل کفش بازم اپل توی فیلتر کفش هست
    من میخام فیلتر کفش بر اساس برند های خودش باشه و گوشی ام همینطور
    ولی مال من همه رو یک جا نشون میده
    چطوری میتونم اینا رو تفکیک کنم

images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.png
    عنوان
    کاربر سایت

پسندیده
    0
    مورد پسند
    0 بار
    سلام من هم دقیقا همین مشکل رو دارم
    از مجموعه ها روی یه مجموعه که میرم میخوام فقط از کالاهای اون مجموعه رو نشون بده اما همه ی کالاها رو با هم نشون میده متاسفانه

images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.png
    عنوان
    مدیر ارشد

پسندیده
    6
    مورد پسند
    181 بار
    با سلام
    قالب چرتکه یک قالب دمو است (فقط برای نمایش)
    شما با توجه به نیازهای کاربری خودتون باید این دمو رو تنظیم کنید.
    مثلا کسی که یک فروشگاه بزرگ که از بخش های مختلف بوجود آمده را داشته باشد باید مجموعه های درون این قالب را بر اساس نیاز دسته بندی کند.
    مثلا ممکنه درون مجموعه های این قالب هر مجموعه درون هر مجموعه دیگر باشد و چند مورد و برند را با هم نشان دهد.
    ولی کاربران بر اساس نیاز خود باید دسته بندی ها را انجام دهند.(مثلا موبایل را در یک مجموعه ساعت را در مجموعه دیگر و لوازم آرایشی را در مجموعه دیگر قرار دهند.

بطور مثال :
    با توجه به مثالی که خودتان در مورد موبایل زده اید.
    اگر از درون سایت از منوی کناری بر روی کالاهای دیجیتال/موبایل کلیک کنید ممکنه چند دسته بندی را ببینید.
    علت این است که «موبایل» یک منو است که مجموعه هایی از قبل به آن وصل شده است.(که آن مجموعه به دلخواه دسته بندی شده است)از پنل مدیریت جوملا به مسیر زیر بروید تا مشخص تر شود
    مسیر:
    کاربر گرامی برای مشاهده لینک ها، کدها و ... وارد شوید و یا ثبت نام کنید
    البته قبلا باید مجموعه های خود را دسته بندی و مرتب سازی کرده باشید.
    موفق باشید
    ویرایش توسط M.Abolhasani : 12-06-2016 در ساعت 03:45 PM

عنوان
    کاربر سایت

پسندیده
    0
    مورد پسند
    0 بار
    سلام ممنون از پاسختون اما الان مشکل من شخصا مجموعه ها نیست من توی مجموعه هام یک محصولات آرایشی بهداشتی درست کردم که داخلش سه مجموعه ی دیگه دارم به اسم عطر و ادکن , محصولات بدن , محصولات موی سر
    الان محصولات مربوط به عزر و ادکلن رو بدون مشکل وارد کردم
    حالا میخوام کالاهای مجموعه ی محصولات بدن را وارد کنم اما کالاهای مربوط به این مجموعه رو در مجموعه ی عطر و ادکلن هم نشون میده
    مشکل اینجاست که با این مجموعه درست کردیم و دسته بندی کردیم محصولات رو اما همه ی محصولات رو با هم نشون میده

images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.png
    عنوان
    مدیر ارشد

پسندیده
    6
    مورد پسند
    181 بار
    با سلام
    مشکل اینجاست که شما در بخش کی2 همه تنظیمات رو بدرستی انجام دادید و در واقع هیچ مشکلی وجود ندارد ولی همانطور که در پیام قبلی خدمت شما عرض شد
    شما بخش منو را تنظیم نکردید.لطفا از پنل مدیریت جولا به مسیر زیر بروید و تغییرات را در آیتم های این بخش نیز اعمال کنید تا نتایج بدرستی نمایش داده شود.
    مسیر:
    کاربر گرامی برای مشاهده لینک ها، کدها و ... وارد شوید و یا ثبت نام کنید
    در این بخش «نوع آیتم منو » را انتخاب کنید (مثلا فروشگاه ساز ویرچومارت را انتخاب کنید)
    آیتم بعدی «انتخاب مجموعه » را نیز به مجموعه مورد نظرتون وصل کنید و یک مجموعه برای نمایش انتخاب کنید.
    ویرایش توسط M.Abolhasani : 12-08-2016 در ساعت 10:45 AM

کلمات کلیدی این موضوع