سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: نمایش صفحه اصلی داخل خود صفحه اصلی در قسمت پرفروش ترین ها و جدیدترین محصولات

images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.png
    عنوان
    کاربر سایت

پسندیده
    0
    مورد پسند
    0 بار

نمایش صفحه اصلی داخل خود صفحه اصلی در قسمت پرفروش ترین ها و جدیدترین محصولات

با سلام
    برای وبسایتم یه مشکل عجیبی پیش اومده هر کاری کردم نشد درستش کنم.
    اول اینکه وقتی میرم روی یکی از تب های بالایی قسمت پرفروش ترین ها یا جدیدترین محصولات کلیک میکنم صفحه هنگ میکنه و بالا پایین نمیشه
    بعد از مدت زیاد وقتی صفحه بالا میاد صفحه اصلی تو اون قسمت تکرار میشه.
    این مشکل برای صفحه پرداخت هم وجود داره.
    همچنین وقتی یه محصول رو اضافه میکنم این اتفاق میفته. واقعا نمیدونم مشکل چجوری حل میشه
    عکساش هم به این صورته
    تصاوير پيوست شده

images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.png
    عنوان
    مدیر ارشد

پسندیده
    54
    مورد پسند
    178 بار
    باسلام و اجترام
    لطفا بفرمایید این مشکل از چه زمانی در سایت شما رخ داده است ؟
    آخرین تغییرات شما قبل از این مشکل چه مواردی بوده است ؟
    پنل پیامک رایگان به ارزش ۱۵۰ هزار تومان برای کاربران انجمن.
    دارای تمام امکانات: ارسال منطقه*ای، دفترچه تلفن، تعرفه پایین، منشی، ارسال انبوه، خبرنامه و ...
    خط اختصاصی رایگان با امکان ارسال و دریافت.
    ثبت نام رایگان اعضا:
    کاربر گرامی برای مشاهده لینک ها، کدها و ... وارد شوید و یا ثبت نام کنید

images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.png
    عنوان
    کاربر سایت

پسندیده
    0
    مورد پسند
    0 بار
    با سلام
    یه بار پیاممو گذاشتم حذف شد دوباره دارم مینویسم.
    به نظر نمیاد به خاطر تغییر خاصی تو سایت اتفاق بیفته. کارهایی که ما تو این روزها کردیم اینا بودن. یکی این بود که محصول اضافه کردیم. منو اضافه کردیم. اسم منو ها رو عوض کردیم. زرین پال نصب کردیم.
    به نظرم این مشکل باید ریشه ای حل بشه. بعضی وقتا صفحه اول میاد و بعضی وقتا نمیاد.
    بیشتر به صورت آینه های تودرتو میاد و تو یه لوپ میفته و سرعت سایت رو خیلی میاره پایین. تکرار صفحه اول در هر صفحه ای به صورت اتفاقی که بعدش بیشتر میشه
    این اشکال فقط تو سایت به وجود نمیاد و بعد از یه مدت وارد مدیریت خود جوملا هم میشه که من الان براتون میفرستمش ببینید.
    نمیدونم مشکلش چیه ما احتمال هک شدن رو هم دادیم ولی میبینم بقیه هم این مشکل رو دارن. شاید قالب یه مشکلی داره و این هم محتمل هست.
    نمیدونم چیکار باید کرد. الان چند روزه که درگیرشیم و میدونم مشکل خیلی ها هست.
    اینم عکسش
    تصاوير پيوست شده

images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.png
    عنوان
    مدیریت سایت

پسندیده
    130
    مورد پسند
    367 بار
    نقل قول نوشته اصلی توسط mr.azarshab نمایش پست ها
    با سلام
    یه بار پیاممو گذاشتم حذف شد دوباره دارم مینویسم.
    به نظر نمیاد به خاطر تغییر خاصی تو سایت اتفاق بیفته. کارهایی که ما تو این روزها کردیم اینا بودن. یکی این بود که محصول اضافه کردیم. منو اضافه کردیم. اسم منو ها رو عوض کردیم. زرین پال نصب کردیم.
    به نظرم این مشکل باید ریشه ای حل بشه. بعضی وقتا صفحه اول میاد و بعضی وقتا نمیاد.
    بیشتر به صورت آینه های تودرتو میاد و تو یه لوپ میفته و سرعت سایت رو خیلی میاره پایین. تکرار صفحه اول در هر صفحه ای به صورت اتفاقی که بعدش بیشتر میشه
    این اشکال فقط تو سایت به وجود نمیاد و بعد از یه مدت وارد مدیریت خود جوملا هم میشه که من الان براتون میفرستمش ببینید.
    نمیدونم مشکلش چیه ما احتمال هک شدن رو هم دادیم ولی میبینم بقیه هم این مشکل رو دارن. شاید قالب یه مشکلی داره و این هم محتمل هست.
    نمیدونم چیکار باید کرد. الان چند روزه که درگیرشیم و میدونم مشکل خیلی ها هست.
    اینم عکسش
    با سلام
    منظورتان دقیقا از بقیه کیا هستند که می فرمایید بقیه این مشکل را داند ؟ بر چه اساسی این را می فرمایید ؟
    جومبانک افزونه جامع و رایگان پرداخت جوملا

امکان اتصال به تمام درگاه های بانکی و تمام درگاه های پرداخت واسط
    امکان اتصال به تمام افزونه های فروشگاهی و پرداختی
    و صدها امکانات دیگر
    جزئیات بیشتر و دانلود:

www.joomi.ir/jb

عنوان
    کاربر سایت

پسندیده
    0
    مورد پسند
    0 بار
    نقل قول نوشته اصلی توسط H.Zolfaghar نمایش پست ها
    با سلام
    منظورتان دقیقا از بقیه کیا هستند که می فرمایید بقیه این مشکل را داند ؟ بر چه اساسی این را می فرمایید ؟
    این مشکل برای یکی از دوستامون که یه تاپیک دیگه رو شروع کرده بود اتفاق افتاده بود ولی تاپیکش مربوط به صفحه پرداخت بود
    ما هم اولش این مشکل رو تو صفحه پرداخت داشتیم
    الان اون حل شده ولی نه با پشتیبانی منو
    ولی مشکلش رفته تو صفحات مربوط به محصولات
    مثلا روی یه محصول کلیک میکنیم اینجوری میشه
    برای دو تا از سایتهای ما اتفاق افتاده
    کاری که شما گفتید رو انجام دادیم ولی نتیجه ای نگرفتیم متاسفانه
    صفحه اول بعضی وقتا میاد بالای یه محصول سری بعد اون محصول درست میاد ولی برای یه محصول دیگه مشکل پیدا میشه. رندم این اتفاق میفته
    اگه این مشکل به خاطر پشتیبانی یه منو باشه که برای ما باید حل میشد.
    این مشکل اصلا تو سایت ما وجود نداشت.
    بعد از اینکه رفتیم تو صفحه پرداخت این مشکل پیش اومد بعدش کم کم مثل ویروس پخش ده همه جاش
    میتونید برید ببینید سایتمونو.

خودتون مشاهده کنید

عنوان
    کاربر سایت

پسندیده
    0
    مورد پسند
    0 بار
    نقل قول نوشته اصلی توسط H.Zolfaghar نمایش پست ها
    با سلام

باسلام مجدد
    من رفتم قالب رو از سایت خودتون هم دیدم.
    قالب خودتون هم این مشکل رو داره و من منو پشتیبان ساختم و درست نشد.
    عکسشو هم براتون میذارم ببینید.
    مراحل کار
    وارد قالب چرتکه در سایت جومی شوید.
    در قسمت پرفروش ترین ها یه تب دیگه رو انتخاب کنید. نه تبی که اول میاد ( مثلا پوشاک رو انتخاب کنید.)
    بعدش یکی از محصولات رو انتخاب کنید. (من انگشتر رو انتخاب کردم.)
    تصویر نهایی به شکل زیر اومد.

این مشکل وجود داره. من تخصیص منو رو تست کردم. این مشکل تو قالب اصلی وجود داره نه به خاطر تنظیمات.
    حتی دوباره اومدم محصولات رو عوض کردم و دوباره تست کردم. هر بار که مجموعه محصول رو ایجاد کردم وقتی تب مجموعه عوض بشه باز هم این مشکل ایجاد میشه
    تصاوير پيوست شده

images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.png
    عنوان
    مدیریت سایت

پسندیده
    130
    مورد پسند
    367 بار
    نقل قول نوشته اصلی توسط mr.azarshab نمایش پست ها
    باسلام مجدد
    من رفتم قالب رو از سایت خودتون هم دیدم.
    قالب خودتون هم این مشکل رو داره و من منو پشتیبان ساختم و درست نشد.
    عکسشو هم براتون میذارم ببینید.
    مراحل کار
    وارد قالب چرتکه در سایت جومی شوید.
    در قسمت پرفروش ترین ها یه تب دیگه رو انتخاب کنید. نه تبی که اول میاد ( مثلا پوشاک رو انتخاب کنید.)
    بعدش یکی از محصولات رو انتخاب کنید. (من انگشتر رو انتخاب کردم.)
    تصویر نهایی به شکل زیر اومد.

این مشکل وجود داره. من تخصیص منو رو تست کردم. این مشکل تو قالب اصلی وجود داره نه به خاطر تنظیمات.
    حتی دوباره اومدم محصولات رو عوض کردم و دوباره تست کردم. هر بار که مجموعه محصول رو ایجاد کردم وقتی تب مجموعه عوض بشه باز هم این مشکل ایجاد میشه
    با سلام
    پس لطیف کنید نفرمایید بقیه هم این مشکل را دارند در صورتی که شما در جریان نظرات دیگران نیستید.
    لطفا از طریق منوی بخش پشتیبانی بخش درخواست ها مشکلتان را مطرح نمایید.
    چون توضیحاتتان کمی نامفهوم است و باید سایتتان بررسی شود.
    پیروز باشید
    جومبانک افزونه جامع و رایگان پرداخت جوملا

امکان اتصال به تمام درگاه های بانکی و تمام درگاه های پرداخت واسط
    امکان اتصال به تمام افزونه های فروشگاهی و پرداختی
    و صدها امکانات دیگر
    جزئیات بیشتر و دانلود:

www.joomi.ir/jb

کلمات کلیدی این موضوع