سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: مشکل آپدیت به ورژن 3.6.4

images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.png
    عنوان
    کاربر سایت

پسندیده
    5
    مورد پسند
    0 بار

Exclamation مشکل آپدیت به ورژن 3.6.4

سلام.
    قالب رو همین الان نصب کردم و هیچ دیتایی روی سایت نریختم و کل سایت دستنخورده س .. قبل هر چیز تصمیم به آپدیت دارم.
    پیغام زیر رو میده..

کاربر گرامی برای مشاهده لینک ها، کدها و ... وارد شوید و یا ثبت نام کنید
    ;

لطفا راهنمایی کنید چطور رفعش کنم.
    با تشکر

images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.png
    عنوان
    مدیر ارشد

پسندیده
    6
    مورد پسند
    178 بار
    با سلام
    این ارور رو کجا نمایش میده.لطفا یه عکس تمام صفحه ارسال کنید تا دقیق تر بررسی شود.

images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.png
    عنوان
    کاربر سایت

پسندیده
    5
    مورد پسند
    0 بار
    نقل قول نوشته اصلی توسط M.Abolhasani نمایش پست ها
    با سلام
    این ارور رو کجا نمایش میده.لطفا یه عکس تمام صفحه ارسال کنید تا دقیق تر بررسی شود.
    از پنل مدیریت /منوی افزونه ها/ نصب

کاربر گرامی برای مشاهده لینک ها، کدها و ... وارد شوید و یا ثبت نام کنید
    ;

توضیح اینکه دفعه قبل که اون ارور رو داده بود هم هیچ دیتا و دست کاری ای روی قالب نکرده بودم فقط بعد از نصب قالب (کوئیک اینستال) دوتا پیام اومد واسه آپدیت یکی واسه افرزونه ها بود اون موقع که اون ارور رو داد من اول افزونه ها آپدیت کردم بعد رفتم برای آپدت جوملا که اون پیغام پست اولم رو نشون داد الان قالب رو دوباره نصب کردم گفتم شاید آپدیت افزونه ها مشکلی بوجود میاره الان هیچ چیزی رو آپدیت نکردم و مستقیم رفتم برای آپدیت خود جوملا که این یکی ارور رو داده ....
    اینا قابل رفع هستن؟ اگه مشکل اساسیه بگید دیتا روی این قالب نریزم بعدا دردسر نشه اما این قالب خیلی خوبیه اگه راه حلی داره لطفا بگید کارم رو با همین قالب شروع کنم .... الان هیچ دیتایی روی سایت نریختم قالب کاملا دست نخورده س
    ویرایش توسط saeidaspr : 12-01-2016 در ساعت 12:52 PM

images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.png
    عنوان
    مدیر ارشد

پسندیده
    6
    مورد پسند
    178 بار
    با سلام
    ۱- ابتدا به سایت جوملای جهانی رفته و بسته به روز رسانی و آپدیت آخرین نسخه جوملا 3 را دریافت می کنیم. و بسته آپدیت با نام Joomla_3.6.4-Stable-Update_Package.zip را دانلود می کنیم.

۲- سپس وارد هاست و یا پوشه لوکالی که بسته نصبی قبلی در آن قرار داد شده شده و فایلی که دانلود کرده ایم را دقیقا در همان مسیر آپلود و بارگذاری می کنیم.

۳- سپس لازم است فایل را اکسترکت (از حالت زیپ) خارج کنیم. معمولا با کلیک راست بر روی فایل و گزینه اکسترکت این کار انجام می شود اما ممکن است در سیستم های عامل مختلف و هاست ها متفاوت باشد. نکته ای که باید توجه کنید این است که فایل ها دقیقا بر روی فایل های قبلی شما اکسترکت و جایگزین شوند.

۴- پس از این که مطمئن شدید فایل ها دقیقا بر روی بسته نصبی شما اکسترکت و جایگزین شدند سپس مجددا وارد مرحله نصب شوید و خواهید دید که مشکل برطرف شده و نصب به درستی انجام می شود.

نکته: پس از پایان نصب و ورود به بخش مدیریت جوملا برای بهینه سازی فایل ها و دیتا بیس بهتر است مراحل زیر را نیز انجام دهید.

۱- وارد بخش مدیریت جوملای خود شوید سپس مسیر زیر را طی کنید منوی افزونه ها / گزینه مدیریت افزونه ها / گزینه کاوش. در این صفحه ابتدا بر روی دکمه جستجو کلیک نمایید و اگر مواردی را به شما نشان داد همه موارد را تیک زده و انتخاب کنید و در نهایت بر روی گزینه نصب کلیک نمایید. اگر هم که موردی را پیدا نکرد و نمایش نداد نیاز به انجام کاری نیست.

۲- وارد بخش مدیریت جوملای خود شوید سپس مسیر زیر را طی کنید منوی افزونه ها / گزینه مدیریت افزونه ها / گزینه پایگاه داده. در این صفحه بر روی گزینه بازسازی کلیک نمایید.

عنوان
    کاربر سایت

پسندیده
    5
    مورد پسند
    0 بار
    نقل قول نوشته اصلی توسط M.Abolhasani نمایش پست ها
    با سلام
    ۱- ابتدا به سایت جوملای جهانی رفته و بسته به روز رسانی و آپدیت آخرین نسخه جوملا 3 را دریافت می کنیم. و بسته آپدیت با نام Joomla_3.6.4-Stable-Update_Package.zip را دانلود می کنیم.

۲- سپس وارد هاست و یا پوشه لوکالی که بسته نصبی قبلی در آن قرار داد شده شده و فایلی که دانلود کرده ایم را دقیقا در همان مسیر آپلود و بارگذاری می کنیم.

۳- سپس لازم است فایل را اکسترکت (از حالت زیپ) خارج کنیم. معمولا با کلیک راست بر روی فایل و گزینه اکسترکت این کار انجام می شود اما ممکن است در سیستم های عامل مختلف و هاست ها متفاوت باشد. نکته ای که باید توجه کنید این است که فایل ها دقیقا بر روی فایل های قبلی شما اکسترکت و جایگزین شوند.

۴- پس از این که مطمئن شدید فایل ها دقیقا بر روی بسته نصبی شما اکسترکت و جایگزین شدند سپس مجددا وارد مرحله نصب شوید و خواهید دید که مشکل برطرف شده و نصب به درستی انجام می شود.

نکته: پس از پایان نصب و ورود به بخش مدیریت جوملا برای بهینه سازی فایل ها و دیتا بیس بهتر است مراحل زیر را نیز انجام دهید.

۱- وارد بخش مدیریت جوملای خود شوید سپس مسیر زیر را طی کنید منوی افزونه ها / گزینه مدیریت افزونه ها / گزینه کاوش. در این صفحه ابتدا بر روی دکمه جستجو کلیک نمایید و اگر مواردی را به شما نشان داد همه موارد را تیک زده و انتخاب کنید و در نهایت بر روی گزینه نصب کلیک نمایید. اگر هم که موردی را پیدا نکرد و نمایش نداد نیاز به انجام کاری نیست.

۲- وارد بخش مدیریت جوملای خود شوید سپس مسیر زیر را طی کنید منوی افزونه ها / گزینه مدیریت افزونه ها / گزینه پایگاه داده. در این صفحه بر روی گزینه بازسازی کلیک نمایید.
    سلام .. ممنونم از پاسخ و توضیح کاملتون .. مشکل کاملا رفع شد و الان روی قالب زئون جوملا3.6.4 فعاله همه افزونه ها هم بروز شد.
    سوال اینکه الان من هیچ دیتایی روی سایت نداشتم. اگر مطلالب داشتم و سایت آماده بود در زمان آپدیت ، این روش اورایت کردن دستی در هاست دیتاهای سایت رو حذف نمیکنه؟ میخوام بدونم در آینده اگر هربار آپدیتی اومد میتونم از این روش آپدیت کنم و مطالبم حفظ میشه؟

عنوان
    مدیر ارشد

پسندیده
    6
    مورد پسند
    178 بار
    با سلام
    خیر،هیچ مطلبی حذف نمیشه و فقط جوملا آپدیت میشه

کلمات کلیدی این موضوع