سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: موقعیت ماژول های قالب بامداد

images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.png
    عنوان
    کاربر سایت

پسندیده
    0
    مورد پسند
    1 بار

موقعیت ماژول های قالب بامداد

سلام. من قالب بامداد رونصب کردم ولی چون ازقبل قالب دیگری داشتم . مطابق با سلیقه خودم مشخصات قالب بامداد راتغییرداده ام . اگربخواهم موقعیت ماژول های اصلی قالب بامداد رامشخص کنم . باشیوه ای که گفته شده[ افزودن پسوند/?tp=1 به انتهای آدرس سایت] نمی توان موقعیت های ارجینال قالب راپیداکرد. راه حل واسه یافتن موقعیت ماژول ها درچنین وضعیتی چیست؟[لطفا ازمن نخواهید که کلا سایت خودم راپاک وقالب رامجددنصب کنم؟]متشکرم

images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.png
    عنوان
    مدیر ارشد

پسندیده
    6
    مورد پسند
    181 بار
    با سلام
    توی سوالتون مشخص نیست که قالب بامداد با سایت قبلیتون چه ارتباطی دارد.
    فقط گفتید که «من قالب بامداد رونصب کردم ولی چون ازقبل قالب دیگری داشتم . مطابق با سلیقه خودم مشخصات قالب بامداد راتغییرداده ام»
    حلا نمیدونم که قالب بامداد رو بصورت مجزا نصب کردید یا کار دیگه ای انجام دادید؟
    اگر با قرار دادن tp=1? در آخر آدرس دامنه موقعیت های ماژول نمایش داده نمیشه به لینک زیر مراجعه کنید.
    کاربر گرامی برای مشاهده لینک ها، کدها و ... وارد شوید و یا ثبت نام کنید

لینک سایتتون رو هم ارسال کنید.
    جومبانک افزونه جامع و رایگان پرداخت جوملا

امکان اتصال به تمام درگاه های بانکی و تمام درگاه های پرداخت واسط
    امکان اتصال به تمام افزونه های فروشگاهی و پرداختی
    و صدها امکانات دیگر
    جزئیات بیشتر و دانلود:
    کاربر گرامی برای مشاهده لینک ها، کدها و ... وارد شوید و یا ثبت نام کنید

www.joomi.ir/jb

images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.png
    عنوان
    کاربر سایت

پسندیده
    0
    مورد پسند
    1 بار
    سلام. قالب جدید روی قالب قبلی نصب کردم.بعبارتی بخاطرحفظ محتویات سایت ، قالب قبلی راحذف نکردم[که پیشنهاددوستان جومی بود]. درنتیجه الگوی قالب بامداد بهم خورد[دراصل بصورت یک صفحه معمولی که محتویات صفحه اول رانشان داد]. لذا بنده ماژول هارایکی یکی نصب کردم.بنابراین الگوی اصلی قالب بامداد حاصل نشد.تنها درخواست من اینه که اگه کسی موقعیت ماژول هاراازقالب بامداد داره ، واسم ارسال کنه. می تونم سایرماژول ها راسرجاشون بذارم . همین ومتشکرم

عنوان
    کاربر سایت

پسندیده
    0
    مورد پسند
    1 بار
    موضوع اینه که وقتی قالب بامداد رونصب کردم[ قبلا قالب طلوع نصب بود]، کلا الگوی سایت بهم ریخت وفقط یک صفحه معمولی که محتویات اصلی صفحه خانه رانشان می داد بالاآمد. درتماس با بخش پشتیبانی ، گفتند که تنها راه حذف اطلاعات "هاست " ونصب ازنوی قالب بامداد است . که البته مورد توافق من نبود[بعلت حجم بالای اطلاعات سایتم که تکرارآن ها غیرممکن بود].بنابراین ماژول هارایکی یکی نصب کردم. اما باقرار tp=1? درانتهای لینک سایت ،موقعیت کنونی ماژول ها مشخص می شود نه موقعیت واقعی ماژول ها درقالب بامداد[امیدوارم متوجه شده باشید]. ومن درواقع بدنبال موقعیت اصلی ماژول ها هستم

کلمات کلیدی این موضوع