سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: مشکل نصب لوکال قالب آونگ (JM Avang)

images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.png
    عنوان
    کاربر سایت

پسندیده
    0
    مورد پسند
    0 بار

Question مشکل نصب لوکال قالب آونگ (JM Avang)

سلام به همه دوستان ببخشید کسی میدونه وقتی یه قالبی رو میخری و به هیچ شکلی در لوکال هاست نصب نمیشه چیکارش باید کرد و این دوستانی هم که مدیران این سایت هستن وقتی میفروشن باید پشتبانی 24 ساعته بزارن و نمیزارن باید بکی گفت ؟

قالب آهنگ شما عزیزان نه با نرم افزار ومپ نصب میشه نه با xampp و فقط در قسمت آخر کلا میمونه الان حدود 2 ساعته بدون هیچ پیامی مونده در نرم افزار xampp در نرم افزار wamp هم که میره جلو و در همون قسمت که میخواد جدول بسازه میمونه

و حدود 20 ثانیه بعد بر میگرده دوباره توی مرحله سومش مثلا ....

در نرم افزار xampp هم که عرض کردم الان حدود 3 ساعته مونده همون اولشم گیر کرده .... هیه

تکلیف پرداختی ما چی میشه ؟؟؟؟؟!!!!!!

کاربر گرامی برای مشاهده لینک ها، کدها و ... وارد شوید و یا ثبت نام کنید

فاکتورش هم هست

images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.png
    عنوان
    مدیریت سایت

پسندیده
    129
    مورد پسند
    367 بار
    با سلام و احترام
    در درجه اول به حفظ آرامش دعوت می کنم.
    ۲- هیچ بایدی در زمینه با ساعت پشتیبانی وجود ندارد شما وقتی محصولی از سایتی تهیه می کنید طبق توضیحات در بخش پشتیبانی و تماس و توضیحات آن سایت به شما پشتیبانی ارائه می شود و هیچ جای سایت جومی هم نامی از پشتیبانی ۲۴ ساعته برده نشده زیرا این مهم امکان پذیر نمی باشد و بارها دیده شده که بسیاری از افراد از سایت های هاستینگ و خدماتی شکایت داشته اند که می گویند پشتیبانی ۲۴ ساعته ولی عملا این خدمات را ارائه نمی کنند. به همین دلیل گروه جومی بر اساس صداقت این مورد را پیش برده و زمان واقعی پشتیبانی را ارائه می کند.
    ۳- مشکل عدم نصب در سرور های لوکال یک مشکل شایع می باشد و آن هم به عدم عدم سازگاری تنظیمات سرور های لوکال با جوملا می باشد. قبلا در این زمینه آموزش جامعی نوشته شده است که از شما دعوت می کنم آن را مطالعه نمایید:

پیروز باشید
    جومبانک افزونه جامع و رایگان پرداخت جوملا

امکان اتصال به تمام درگاه های بانکی و تمام درگاه های پرداخت واسط
    امکان اتصال به تمام افزونه های فروشگاهی و پرداختی
    و صدها امکانات دیگر
    جزئیات بیشتر و دانلود:

www.joomi.ir/jb

images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.png
    عنوان
    کاربر سایت

پسندیده
    0
    مورد پسند
    0 بار
    دوست عزیز خیلی ببخشید اما به جای سرو ته ماجرا رو بهم هم آوردن راه حل بر طرف کردن مشکل رو به من بگید من تمام اون مراحل رو رفتم حتی یه بنده خدایی گفت من نسخه xampp رو عوض کردم درست شد من آخرین نسخه رو داشتم یه نسخه قبلشم دانلود کردم بازم درست نشد

من این محصول رو از شما خریداری کردم دوست عزیز باید مسئولیت پشتیبانیش رو هم داشته باشید در غیر این صورت قانونا اقدام میکنم

images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.png
    عنوان
    مدیریت سایت

پسندیده
    129
    مورد پسند
    367 بار
    نقل قول نوشته اصلی توسط pink2 نمایش پست ها
    دوست عزیز خیلی ببخشید اما به جای سرو ته ماجرا رو بهم هم آوردن راه حل بر طرف کردن مشکل رو به من بگید من تمام اون مراحل رو رفتم حتی یه بنده خدایی گفت من نسخه xampp رو عوض کردم درست شد من آخرین نسخه رو داشتم یه نسخه قبلشم دانلود کردم بازم درست نشد

من این محصول رو از شما خریداری کردم دوست عزیز باید مسئولیت پشتیبانیش رو هم داشته باشید در غیر این صورت قانونا اقدام میکنم
    با سلام
    واقعا این لحن صحبت شما برای من بسیار تعجب آور است !
    کسی سر و ته ماجرا را بهم نیاورد. نه شما اولین مشتری ما هستید بعد از ۵ سال نه این مشکل اولین بار است رخ می دهد !
    بنده راه حل رفع مشکل را برای شما ارسال نموده ام! بر روی لینک زیر کلیک نمایید و مراحل رفع مشکل را انجام دهید:

اگر ۱ درصد مشکل برطرف نشد پس از انجام مراحل گفته شده در آموزش. نرم افزار team viwer را نصب نموده و به گفتگوی زنده سایت جومی متصل شوید تا به سیستم شما وصل شوند و مشکل را بررسی کنند.
    پیروز باشید

و صدها امکانات دیگر
    جزئیات بیشتر و دانلود:

www.joomi.ir/jb

عنوان
    کاربر سایت

پسندیده
    0
    مورد پسند
    0 بار
    ببخشید اگر تندی کردم من 3 روزه دو روزه نمیدونم از وقتی این قالب رو ازتون خریدم درگیرم به شدت باهاش اعصابم بهم ریخته کلا کارامو خراب کرده میترسم اینهمه هم کار کنم اومدیمو تو لوکال هاست اکی شد همینجوری تو سرور بازیش بگیره اون دیگه دسته من نیست من میخوام برای خرید سرور هزینه کنم
    طرف که نمیاد بخاطر جوملای من فلان فال php سرورشو تغییر بده میخندن بهم اصن

اگر نشد میام team

عنوان
    مدیریت سایت

پسندیده
    129
    مورد پسند
    367 بار
    نقل قول نوشته اصلی توسط pink2 نمایش پست ها
    ببخشید اگر تندی کردم من 3 روزه دو روزه نمیدونم از وقتی این قالب رو ازتون خریدم درگیرم به شدت باهاش اعصابم بهم ریخته کلا کارامو خراب کرده میترسم اینهمه هم کار کنم اومدیمو تو لوکال هاست اکی شد همینجوری تو سرور بازیش بگیره اون دیگه دسته من نیست من میخوام برای خرید سرور هزینه کنم
    طرف که نمیاد بخاطر جوملای من فلان فال php سرورشو تغییر بده میخندن بهم اصن

اگر نشد میام team
    با سلام
    خواهش می کنم. مشکلی نیست.
    ببینید تنظیمات سرورها در ۹۵٪ موارد این سازگاری را دارند و این مشکل نصب را ندارند.
    اگر به انگلیسی این مورد را جستجو کنید می بینید که این مورد یک مشکل شایع است و خیلی چیز عجیب غریبی نیست که اگر هم بود مطمئنا تیم پشتیبانی ما موظف به رفع آن است.
    علت ناراحتی شما به این دلیل است که به احتمال زیاد اولین بار است از ما محصول تهیه نموده اید و از نوع و شیوه پشتیبانی ما اطلاع چندانی ندارید.
    مطمئنا هر مشکلی که مربوط به قالب باشد تیم جومی ۱۰۰٪ آن را رفع خواهد نمود و هر مشکلی که از قالب نباشد مطمئنا تا حد ممکن آن شما را راهنمایی خواهد نمود.
    در مورد سرور های انلاین هم اگر مشکلی بود مطمئنا ما برایتان نصب را انجام می دهیم و اصلا جای نگرانی نیست.
    اگر گیر کردن در مراحل نصب دیتابیس شما رفع شد توجه داشته باشید که در سرور لوکالتان باید ioncube loader را نیز طبق آموزش زیر نصب کنید:

در صورتی که در هر مرحله از این ها مشکلی بود به پشتیبانی آنلاین وصل شید تا از طریق team viwer برایتان برطرف کنند.
    پیروز باشید

و صدها امکانات دیگر
    جزئیات بیشتر و دانلود:

www.joomi.ir/jb

کلمات کلیدی این موضوع