سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: تغییر متن داخل کادر ارسال پیغام و متن ورود و ثبت نام در زبان های دیگر قالب اونگ

images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.png
    عنوان
    کاربر سایت

پسندیده
    0
    مورد پسند
    0 بار

Unhappy تغییر متن داخل کادر ارسال پیغام و متن ورود و ثبت نام در زبان های دیگر قالب اونگ

سلام دوستان عزیز
    خواهش میکنم این بار کمک کنید لطفا...
    من یه سایت 4 زبانه با قالب آونگ دارم. متن های داخل ماژول های ارسال پیغام در پایین سایت و ماژول ورود و ثبت نام فقط در زبان فارسی و انگلیسی تغییر میکنه و در زبان های دیگه مثل عربی و چینی انگلیسی هست. چطوری میتونم تغییرشون بدم؟
    ممنون میشم سریع کمکم کنید

images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.png
    عنوان
    مدیر ارشد

پسندیده
    6
    مورد پسند
    178 بار
    با سلام
    به بخش مدیریت فایل ها بروید.با ورود به این بخش پوشه language وجود دارد که همه فایل های زبان در این بخش هستند.
    از این بخش دورن دو پوشه «fa-IR» و «en-GB» فایلی بنام «en-GB.tpl_jm_avang.ini» وجود دارد این فایل را کپی و در پوشه زبان جدید ایجاد شده قرار دهید و به زبان مورد نظر ترجمه کنید.
    توجه داشته باشید همان طور که در نام پوشه فارسی از «fa-IR» و در نام پوشه انگلیسی از «en-GB» استفاده شده است.برای نام پوشه مورد نظرتان هم از نام های اختصاری همان زبان استفاده کنید.همچنین ابتدای نام فایل را نیز باید به همین شکل تغییر دهید.
    ویرایش توسط M.Abolhasani : 12-29-2016 در ساعت 02:05 PM

images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.png
    عنوان
    کاربر سایت

پسندیده
    0
    مورد پسند
    0 بار
    عااااااااااااااااااااااال ی بود ممنونم..

عنوان
    کاربر سایت

پسندیده
    0
    مورد پسند
    0 بار
    میشه لطفا تو این مورد هم راهنمایی کنید؟
    من فایل فارسی رو داخل پوشه زبان کپی و ترجمه کردم. تمام متون درست شد اما در ماژولی که محصولات رو در وسط صفحه نشون میده وقتی که تمام محصولات نشون داده میشن قسمت پایین ماژول دکمه ای میاد به اسم "تمامی پست ها" که داخل این فایل نبود. اما با اینکه من فایل فارسی رو کپی کردم در ماژول زبان عربی و چینی "All Ready" رو نشون میده و نمیدونم از کجا باید تغییر داد. ممنون میشم کمکم کنید

عنوان
    کاربر سایت

پسندیده
    0
    مورد پسند
    0 بار
    حلش کردم. ممنون

کلمات کلیدی این موضوع