سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: قالب فروشگاهی ایشاپ

images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.png
    عنوان
    کاربر سایت

پسندیده
    1
    مورد پسند
    0 بار

قالب فروشگاهی ایشاپ

سلام و وقت شما بخیر
    من میخوام توی یک قالب یک صفحه رو به ایشاپ اختصاص بدم یعنی قالب اصلی فروشگاهی نیست و فقط یک صفحه از اون باید به حالت قالب ایشاپ در بیاد
    برای این کار اول افزونه رو روی قالب اصلی نصب کردم که استایل قالب ایشاپ شبیه به دمو نبود
    برای اینکه دقیقا شبیه به دمو بشه اول یه ساب دامین جدید ساختم و قالب ایشاپ رو توی اون ساب دامین اکسترکت کردم ولی با ارور عدم اتصال به دیتابیس روبرو شدم
    میشه راهنمایی بفرمایید که چیکار باید بکنم؟
    این رو هم بگم که هاست من اجازه ساخت 2 دیتابیس رو میده که یکیش برای قالب اصلی استفاده شده و یک جای دیگه برای ساخت دیتابیس موجوده
    ویرایش توسط mehrdad.do : 12-23-2017 در ساعت 11:59 AM

images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.png
    عنوان
    مدیر ارشد

پسندیده
    6
    مورد پسند
    176 بار
    با سلام
    توضیح :
    با خرید افزونه ایشاپ (افزونه و قالب ایشاپ ) در سبد محصولات شما قرار میگیرد.
    استفاده از قالب :
    به این شکل است که در جایی از هاستتان مانند یک قالب می توانیند قالب ایشاپ را نصب کنید.
    بعد از اتمام نصب به پنل مدیریت سایت اصلی تا ن مراجعه و از طریق ایجاد منو و انجام تنظیمات آن را از طریق آدرس خارجی به فروشگاه ایشاپ هدایت کنید.همچین می توانید هر لینک دیگری ایجاد و متصل نمایید.
    با انجام این کار شما دو سایت مجزا دارید با دو دیتابیس و پنل مدیریت جوملا که از طریق یک لینک (مثلا منو ) به سایت دوم هدایت میشوید.

استفاده از افزونه :
    افزونه را از طریق بخش مدیریت جوملای سایتتان نصب میکنید و شما فقط یک سایت دارید که یک افزونه فروشگاهی بر روی آن نصب کرده اید.
    حالا نیاز هست تا تنظیمات این افزونه را انجام دهید که شامل : (فعال سازی ماژول و پلاگین های مورد نیاز که به همراه این افزونه نصب میشود )می باشد
    قرار دادن ماژول ها در موقعیت های مورد نیاز .
    ایجاد منو و انجام تنظیمات آن
    ورود به بخش مدیریت این کامپوننت و انجام تنظیمات دلخواه (مثل تغییر دادن یا وارد کردن محصول ،ایجاد یا تغییر مجموعه و تنظیمات و پیکربندی های دیگر)
    توجه داشته باشید این موارد در تمام افزونه های فروشگاهی انجام میشود و نیاز به آموزش دارد.
    ویرایش توسط M.Abolhasani : 12-23-2017 در ساعت 06:18 PM
    جومبانک افزونه جامع و رایگان پرداخت جوملا

امکان اتصال به تمام درگاه های بانکی و تمام درگاه های پرداخت واسط
    امکان اتصال به تمام افزونه های فروشگاهی و پرداختی
    و صدها امکانات دیگر
    جزئیات بیشتر و دانلود:
    کاربر گرامی برای مشاهده لینک ها، کدها و ... وارد شوید و یا ثبت نام کنید

www.joomi.ir/jb

کلمات کلیدی این موضوع