سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: تغییر واحد پول

images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.png
    عنوان
    کاربر سایت

پسندیده
    3
    مورد پسند
    1 بار

تغییر واحد پول

سلام
    برای تغییر واحد پول در ایشاپ ، بعد کلی سرچ فهمیدم باید همون "
    ارزش مبادلاتی" تغییر داده بشه. اما نمیشه
    مثلا ریال خودش ارزش مبادلاتیش 1.0000000 هست. برای واحد پولی جدید مثلا تومان باید ارزش مبادلاتی 0.1000000 بشه
    که نمیشه
    هر چی save میکنم با هر عددی ، باز برمیگرده به 1.0000000
    چکاری باید انجام داد ؟

images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.png
    عنوان
    مدیر ارشد

پسندیده
    2
    مورد پسند
    109 بار
    با سلام
    در این زمینه قبلا در بخش قالب ایشاپ پاسخ ارسال شده است .
    کاربر گرامی برای مشاهده لینک ها، کدها و ... وارد شوید و یا ثبت نام کنید
    جومبانک افزونه جامع و رایگان پرداخت جوملا

امکان اتصال به تمام درگاه های بانکی و تمام درگاه های پرداخت واسط
    امکان اتصال به تمام افزونه های فروشگاهی و پرداختی
    و صدها امکانات دیگر
    جزئیات بیشتر و دانلود:

www.joomi.ir/jb

3. کاربر مقابل پست M.Abolhasani عزیز را پسندیده است:

habibifard (05-09-2019)

images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.png
    عنوان
    کاربر سایت

پسندیده
    3
    مورد پسند
    1 بار
    درود بر شما آقای ابولحسنی گرامی
    رو قبلا دیده بودم. در اینجا محبت کردین آموزش تغییر ریال به تومنو گذاشتین. عملا با این کار ، در سایت یا "ریال" خواهیم داشت یا "تومان". هر دوی اینها رو نمیتونیم داشته باشیم.
    اما سوال من این بود که چطور میتونم در سایت هم "ریال" داشته باشم هم "تومان" یا حتی واحد های دیگه ؟ که با تغییر در واحد ارزی توسط کاربر در سایت ، اتوماتیک "ریال" به "تومان" یا بلعکس انجام بشه.
    تا جایی که سواد و بررسی من قد داد ، متوجه شدم باید در قسمت "واحد های پول" بعد از انتخاب نوع "واحد پول" بنا به نیاز مصرف کننده در سایت"واحد پول" مورد نظرو انتخاب کنیم و با توجه به تعریف و ثبت الگوهای مورد نیاز هر تعریف نوع ارز ، "ارزش مبادلاتی" مربوطه رو تغییر بدیم.
    مشکل من اینجاست که ارزش مبادلاتی بطور پیش فرض "1.00000000" هست و هر تغییری که میدم ، بهد از save کردن ، دوباره برمیگرده به حال اول.
    کامپوننت ایشابو در لوکال نصب کردم. بطور پیش فرض |ارزش مبادلاتی" بین "یورو" و "ریال" متفاوت بود.
    "دلار" همون "1.00000000" بود که اومدم اینو امتحانی عوض کنم مثل "یورو" با عدد "0.981000000" که به محض ذخیره کردن ، همه ی ارزش های مبادلاتی به "1.00000000" تبدیل شد و هر کاری کردم بازم همون عدد موند.
    عرض کنم که این مشکل در قالب دکمه ، کامپوننت ایشاپ بوجود اومده و نمیدونم چیکار باید بکنم...

عنوان
    کاربر سایت

پسندیده
    3
    مورد پسند
    1 بار
    کسی نیست کمک کنه ؟

کلمات کلیدی این موضوع