سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: فعال کردن seo جوملا در لوکال

images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.png
    عنوان
    کاربر سایت

پسندیده
    2
    مورد پسند
    0 بار

فعال کردن seo جوملا در لوکال

من بر روی لوکال در قسمت تنظیمات جوملا مواردی که مربوطه به seo بود فعال کردم اما لینک ادامه مطلب از کار افتاد
    این مطلب هم از یه جای دیگر خوندم ولی کمکی نکرد

فایل پیکربندی آپاچی httpd.conf رو باز کنین، این فایل در پوشه Apache2.2\conf جایی که appsev رو نصب کردین هست. توش دنبال این خطوط به*صورت جداگونه بگردین و با چیزی که زیرشون نوشته شده تغییر بدید.

این خط: #LoadModule rewrite_module modules/mod_rewrite.so جایگزین شود با:
    LoadModule rewrite_module modules/mod_rewrite.soاین خط: AccessFileName .htaccess جایگزین شود با:
    AccessFileName ht.accessاین خط: <FilesMatch "^\.ht"> جایگزین شود با:
    <FilesMatch "^ht\.">هرجا این خط زیر رو دیدن: AllowOverride None جایگزین کنین با:
    AllowOverride All (سه جا احتمالا مشاهده می کنید!)

حالا شما می*تونین از امکانات htaccess. توی آپاچی تحت ویندوز استفاده کنین٬ فقط به*جای htaccess. باید اسم فایلتون ht.access باشه.

بعد از اتمام این مراحل آپاچی رو start کنین!

کسی راه دیگه ای بلده؟؟؟
    من از تمام تنظیمات بالا فقط خط اول و آخر رو داشتم که خودشون روی حالت دوم بودند و نیازی به تغییر نداشت

images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.png
    عنوان
    کاربر سایت

پسندیده
    2
    مورد پسند
    0 بار
    این راه هم انجام دادم اما نشد
    # Options +FollowSymLinks در فایل .htaccess
    کسی راه دیگه بلد نیست؟؟

عنوان
    کاربر سایت

پسندیده
    2
    مورد پسند
    0 بار
    همین الان متوجه شدم که نام فایلم .htaccessold هست یعنی یک old آخرش اضافه داره ولی وقتی این old رو برمیدارم رفرش میکنم و برروی هر ادامه مطلبی کلیک میکنم صفحه
    کاربر گرامی برای مشاهده لینک ها، کدها و ... وارد شوید و یا ثبت نام کنید
    باز میشه
    باید چیکار کنم؟

عنوان
    کاربر سایت

پسندیده
    2
    مورد پسند
    0 بار
    مشکل حل شد یک فایل htaccess.txt مربوط به قالب خام اولیه رو دوباره تغییر نام دادم به htaccess. و گذاشتم جای این یکی

کلمات کلیدی این موضوع