سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: افزونه پاپ آپ

images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.png
    عنوان
    کاربر سایت

پسندیده
    0
    مورد پسند
    0 بار

افزونه پاپ آپ

سلام . اولا چرا اخه انجمن ها اینقدر سوت و کور شدن ؟

دوما خواهش می کنم راهنمایی کنید . میخوام وقتی کسی وارد سایت میشه در صفحه اصلی پنجره پاپ اپ باز بشه و یک پیغام شامل متن و تصویر و ... نشون بده . نمی دونم تو اینترنت دنبال چی بگردم نوشتم پاپ اپ کلی موارد دیگه اومد
    ویرایش توسط M.Abolhasani : 06-05-2018 در ساعت 12:28 PM

images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.png
    عنوان
    مدیر ارشد

پسندیده
    6
    مورد پسند
    181 بار
    با سلام
    توی گوگل سرچ کنید :
    افزونه حرفه ای پاپ آپ جوملا
    جزئیات و ویژگی های اون افزونه را مطالعه کنید اگر نیازهای شما را در تنظیماتش داشت تهیه و نصب کنید.
    جومبانک افزونه جامع و رایگان پرداخت جوملا

امکان اتصال به تمام درگاه های بانکی و تمام درگاه های پرداخت واسط
    امکان اتصال به تمام افزونه های فروشگاهی و پرداختی
    و صدها امکانات دیگر
    جزئیات بیشتر و دانلود:
    کاربر گرامی برای مشاهده لینک ها، کدها و ... وارد شوید و یا ثبت نام کنید

www.joomi.ir/jb

images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.png
    عنوان
    کاربر سایت

پسندیده
    0
    مورد پسند
    0 بار
    نقل قول نوشته اصلی توسط M.Abolhasani نمایش پست ها
    با سلام
    توی گوگل سرچ کنید :
    افزونه حرفه ای پاپ آپ جوملا
    جزئیات و ویژگی های اون افزونه را مطالعه کنید اگر نیازهای شما را در تنظیماتش داشت تهیه و نصب کنید.
    ممنون پاسخ دادید . جستجو کردم و چند نمونه رو هم نصب کردم ولی همه اونها ماژول هستن و باید در یک محلی تعریفشون کرد . وقتی هم بهشون یک محل خاص مثل تاپ و .. رو میدی در اون نقطه کل مطالب بهم میریزه و مهمتر اینکه هر وقت مثلا بری صفحه اخبار و باز برگردی صفحه اول دوباره اون پنجره رو نشون میده . من میخوام یک بار نشون بده و دیگه تا طرف تو سایت هست نشون نده

چند نمونه رو نصب کردم پدر سایتم در اومد و کلا بهم ریخت . مثل این Engage Box . این افزونه رو نصب نکنید دوستان . کلا افتضاحه این افزونه سایتتون رو نابود می کنه . من حتی پول دادم خریدم ولی کلا سایتم دیگه بالا نمیاد .

من میخوام وقتی کسی وارد سایتم میشه یک پنجره ای باز بشه و یک پیغام رو نشون بده . همین . وارد همین سایت جومی که میشی تو قالبها و ... یک پنجره همیشه باز میشه و تخفیفها رو میده . یعنی چنین افزونه ای نیست ؟

این سایت رو ببینید . واردش که میشی پنجره پاپ آپ رو نشون میده و دیگه تا وقتی تو سایت هستی نشون نمیده

images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.png
    عنوان
    مدیریت سایت

پسندیده
    130
    مورد پسند
    367 بار
    نقل قول نوشته اصلی توسط iranpolo نمایش پست ها
    ممنون پاسخ دادید . جستجو کردم و چند نمونه رو هم نصب کردم ولی همه اونها ماژول هستن و باید در یک محلی تعریفشون کرد . وقتی هم بهشون یک محل خاص مثل تاپ و .. رو میدی در اون نقطه کل مطالب بهم میریزه و مهمتر اینکه هر وقت مثلا بری صفحه اخبار و باز برگردی صفحه اول دوباره اون پنجره رو نشون میده . من میخوام یک بار نشون بده و دیگه تا طرف تو سایت هست نشون نده

چند نمونه رو نصب کردم پدر سایتم در اومد و کلا بهم ریخت . مثل این Engage Box . این افزونه رو نصب نکنید دوستان . کلا افتضاحه این افزونه سایتتون رو نابود می کنه . من حتی پول دادم خریدم ولی کلا سایتم دیگه بالا نمیاد .

من میخوام وقتی کسی وارد سایتم میشه یک پنجره ای باز بشه و یک پیغام رو نشون بده . همین . وارد همین سایت جومی که میشی تو قالبها و ... یک پنجره همیشه باز میشه و تخفیفها رو میده . یعنی چنین افزونه ای نیست ؟

این سایت رو ببینید . واردش که میشی پنجره پاپ آپ رو نشون میده و دیگه تا وقتی تو سایت هستی نشون نمیده

سلام
    شما می توانید با دپارتمان طراحی سایت جومی برای مشکلتون در ارتباط باشید
    جومبانک افزونه جامع و رایگان پرداخت جوملا

امکان اتصال به تمام درگاه های بانکی و تمام درگاه های پرداخت واسط
    امکان اتصال به تمام افزونه های فروشگاهی و پرداختی
    و صدها امکانات دیگر
    جزئیات بیشتر و دانلود:

www.joomi.ir/jb

کلمات کلیدی این موضوع