سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: لود نشدن ویرایشگر جوملا

images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.png
    عنوان
    کاربر سایت

پسندیده
    0
    مورد پسند
    9 بار

لود نشدن ویرایشگر جوملا

با سلام. آخرین نسخه جوملا (3.9.12) رو نصب کردم. مشکلی که هست اینه که بعضی وقتها (و نه همیشه) موقعی که یک مطلب جدید ایجاد می کنم یا میخام یک مطلب رو ویرایش کنم، در صفحه مربوطه ویرایشگر TinyMCE لود نمیشه. ویرایشگر jce رو هم نصب کردم، اونم همینطور، یعنی صفحه ایجاد یا ویرایش مطلب لود میشه ولی قسمت ویرایشگرش خالی و سفید باقی می مونه. اشکال از کجا میتونه باشه؟ به سرور و هاست ربط داره؟ چون این مشکل بعضی وقتها پیش میاد و نه همیشه، پیدا کردن علتش سخته.
    لطفا دوستان با تجربه کمک کنن.

images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.png
    عنوان
    مدیریت سایت

پسندیده
    130
    مورد پسند
    367 بار
    نقل قول نوشته اصلی توسط jm1398 نمایش پست ها
    با سلام. آخرین نسخه جوملا (3.9.12) رو نصب کردم. مشکلی که هست اینه که بعضی وقتها (و نه همیشه) موقعی که یک مطلب جدید ایجاد می کنم یا میخام یک مطلب رو ویرایش کنم، در صفحه مربوطه ویرایشگر TinyMCE لود نمیشه. ویرایشگر jce رو هم نصب کردم، اونم همینطور، یعنی صفحه ایجاد یا ویرایش مطلب لود میشه ولی قسمت ویرایشگرش خالی و سفید باقی می مونه. اشکال از کجا میتونه باشه؟ به سرور و هاست ربط داره؟ چون این مشکل بعضی وقتها پیش میاد و نه همیشه، پیدا کردن علتش سخته.
    لطفا دوستان با تجربه کمک کنن.
    سلام
    با توجه به توضیحاتی که ارائه فرمودید می توان حدس زد که احتمالا چیزی در صفحه بعضا لود نمی شود که می تونه یک فایل خارجی یا داخلی باشد.
    برای بررسی دقیق حتما باید سایت بررسی شود و نمی توان حدس زد.
    می تونید با کانال اورژانس وب ما در تلگرام در ارتباط باشید.
    آی دی تلگرام: EWService
    پیروز باشید
    جومبانک افزونه جامع و رایگان پرداخت جوملا

امکان اتصال به تمام درگاه های بانکی و تمام درگاه های پرداخت واسط
    امکان اتصال به تمام افزونه های فروشگاهی و پرداختی
    و صدها امکانات دیگر
    جزئیات بیشتر و دانلود:
    کاربر گرامی برای مشاهده لینک ها، کدها و ... وارد شوید و یا ثبت نام کنید

www.joomi.ir/jb

کلمات کلیدی این موضوع