سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: آموزش نصب بسته ی قالب ها

images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.png
    عنوان
    کاربر سایت

پسندیده
    1
    مورد پسند
    1 بار

Exclamation آموزش نصب بسته ی قالب ها

دوستان کسی می تونه بعد از نصب بسته ی اسان نصب قالب ها چگونه اطلاعات اماده ی سایت خودمان را روی بسته انتقال دهیم تا کاملا شبیه بسته ی نصبی باشه ؟

images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.png
    عنوان
    مدیر ارشد

پسندیده
    54
    مورد پسند
    178 بار
    باسلام و احترام
    شما وقتی بسته ی نصب سریع قالب ها را نصب نمایید دیگر نیاز به تنظیمات و نصب پلاگین و ماژول ندارید .
    پس از نصب سریع دقیقا سایت شما مانند نسخه ی نمایشی خواهد بود .
    موفق و پیروز باشید .
    پنل پیامک رایگان به ارزش ۱۵۰ هزار تومان برای کاربران انجمن.
    دارای تمام امکانات: ارسال منطقه*ای، دفترچه تلفن، تعرفه پایین، منشی، ارسال انبوه، خبرنامه و ...
    خط اختصاصی رایگان با امکان ارسال و دریافت.
    ثبت نام رایگان اعضا:
    کاربر گرامی برای مشاهده لینک ها، کدها و ... وارد شوید و یا ثبت نام کنید

images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.png
    عنوان
    کاربر سایت

پسندیده
    0
    مورد پسند
    0 بار
    سلام
    دوستان کسی در مورد نحوه ی نصب قالب های جوملا اطلاعی داره؟
    ویرایش توسط M.Abolhasani : 03-07-2018 در ساعت 10:41 AM

عنوان
    کاربر سایت

پسندیده
    4
    مورد پسند
    1 بار
    نقل قول نوشته اصلی توسط سولینا نمایش پست ها
    سلام
    دوستان کسی در مورد نحوه ی نصب قالب های جوملا اطلاعی داره؟
    من هم دوتا قالب تا حالا گرفتم متاسفانه هر دو قالب را نتونستم روی جوملا پیش فرض نصب کنم اگر کسی نصب کرده لطفا راهنمایی کنید؟

images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.png
    عنوان
    مدیر ارشد

پسندیده
    6
    مورد پسند
    176 بار
    نقل قول نوشته اصلی توسط yderiss نمایش پست ها
    من هم دوتا قالب تا حالا گرفتم متاسفانه هر دو قالب را نتونستم روی جوملا پیش فرض نصب کنم اگر کسی نصب کرده لطفا راهنمایی کنید؟
    با سلام
    شما قصد دارید بسته نصب سریع را نصب کنید یا اینکه از قبل سایتی دارید و قصد دارید فقط قالب را عوض کنید ؟
    جومبانک افزونه جامع و رایگان پرداخت جوملا

امکان اتصال به تمام درگاه های بانکی و تمام درگاه های پرداخت واسط
    امکان اتصال به تمام افزونه های فروشگاهی و پرداختی
    و صدها امکانات دیگر
    جزئیات بیشتر و دانلود:
    کاربر گرامی برای مشاهده لینک ها، کدها و ... وارد شوید و یا ثبت نام کنید

www.joomi.ir/jb

عنوان
    کاربر سایت

پسندیده
    4
    مورد پسند
    1 بار
    نقل قول نوشته اصلی توسط M.Abolhasani نمایش پست ها
    با سلام
    شما قصد دارید بسته نصب سریع را نصب کنید یا اینکه از قبل سایتی دارید و قصد دارید فقط قالب را عوض کنید ؟
    ================================================== ======

روی سایت که از قبل داشتم قالب را نتونستم نصب کنم مدیر هاست هم چندین روز تلاش کردن نتونستن حتی روی لوکال هاست بارها امتحان کردیم نشد بسته نسبی قالب شما نصب میشه و هیچ مشکلی نداره بجز اینکه بسته نصبی قالب مکتب که ورژن 3.6.2 هست و می بایستی جهت نصب افزونه فرم ساز ابدیت بشه که متاسفانه ابدیت نمیشه لاجرم جوملا ورژن 3.8.5 را از سایت رسمی دان کردم و پس از نصب اقدام به بارگذاری قالب مکتب روی این ورژن جدید کردم که اون هم با توجه به کپی فایل لایسنس متاسفانه اررور داد و سایت بالا نمیاد به اموزش شما رجوع کرده که در 6 مرحله توضیح داده بودید اقدام کردم به ابدیت سایت طبق اموزش و مرحله به مرحله انجام دادم که اررور مسیر فایل logout.php خط 48 را میدهد.
    به هر حال تیکت زدم به پشتیبانی جومی که پس از رفع مشکل اینجا توضیع خوام داد تا دوستانی که مشکل من را دارند رفع مشکل کنند. ممنون

کلمات کلیدی این موضوع