سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
Like Tree3Likes
  • 1 Post By pink2
  • 1 Post By H.Zolfaghar
  • 1 Post By pink2

موضوع: درخواست راهنمایی برای چند سوال

images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.png
    عنوان
    کاربر سایت

پسندیده
    0
    مورد پسند
    0 بار

Question درخواست راهنمایی برای چند سوال

سلام و صبح زیباتون بخیر اساتید درخواست راهنمایی و کمک دارم در موارد زیر

1 : ببخشید چطور میشه کادری شبیه کادر ورود در قسمتی از سایت گذاشت که کارهایی که ما لازم داریم انجام بده ؟ واضح تر بگم کادره ورود رو که دیدید ؟ منظورم شکل باز شدنشه واکنش گرا مانند میگن ریسپانسیو شده میگن نمیدونم میخوام کادری رو بزارم در قسمتی از سایت که نام اون قسمت مسابقه هست کاره اون کادر این هست که مثلا کاربر که روی عکس که کلیک کرد دقیقا شبیه صفحه ورود به همون حالت باز بشه ولی صفحه ورود کاربر نیست شکل باز شدن منظورمه اما قبلش میخوام
    بالای اون کادر عکسی باشه که روی اون که موس میاد یه حالت افکت که در قالب هایی مثل آونگ به کار رفته بشه و بعد که روش کلیک کرد اون کادر باز بشه یک لینک در اون هست نوشته ثبت نام در این مسابقه و وقتی روی اون لینک میزنه بتونه در اون مسابقه ثبت نام بکنه و ثبت نام هم به این معنی نیست که دقیقا شکل ثبت نام اول سایت باشه فقط اسم اون لینکی که روش زده داخل پروفایل خودش ثبت بشه که اینطوری مثلا وقتی مدیر یا ادمین وارد پروفایل این کاربر میشه نشون بده ثبت نام مسابقات درخواستی پایینش اسم اون لینکی که در کادره ثبت نام روش زده بیاد .

این تا اینجا حالا ادامه اون کادر رو بگم وقتی روی اون لینک میزنه کاربر تعداد افراد شرکت کننده در مسابقه رو نشون بده بسته به ظرفیتش مثلا 100 نفر ظرفیت کلی داره الان این شخصی که ثبت نام کرده 54 رمین نفر از 100 نفره حالا شکل نشون دادنه مهم نیست
    ویرایش توسط pink2 : 09-10-2016 در ساعت 08:50 AM
    zeynal likes this.

images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.png
    عنوان
    مدیریت سایت

پسندیده
    130
    مورد پسند
    367 بار
    با سلام
    با توجه به امکانات مورد نظر شما فکر می کنم سفارش طراحی باید بدهید با یک متخصص در این زمینه مکاتبه کنید.
    zeynal likes this.
    جومبانک افزونه جامع و رایگان پرداخت جوملا

امکان اتصال به تمام درگاه های بانکی و تمام درگاه های پرداخت واسط
    امکان اتصال به تمام افزونه های فروشگاهی و پرداختی
    و صدها امکانات دیگر
    جزئیات بیشتر و دانلود:
    کاربر گرامی برای مشاهده لینک ها، کدها و ... وارد شوید و یا ثبت نام کنید

www.joomi.ir/jb

images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.png
    عنوان
    کاربر سایت

پسندیده
    0
    مورد پسند
    0 بار
    ضمن عرض خسته نباشید عرض میخوام آیا امکانش هست با پاپ آپی بشه اینکارو کرد ببینید شخص مقابل خواسته به این صورت عمل بشه که فرض کنید روی عکسی میاد که حالا من تونستم با این تکه کد و تحت این پاپ آپ
    مسیر:
    کاربر گرامی برای مشاهده لینک ها، کدها و ... وارد شوید و یا ثبت نام کنید
    یک مقدار حالت افکت روی عکس ایجاد کنم این قسمتش رو خودم بر طرف کردم ولی سوالم اینکه چطور میشه پاپ آپی مشابه با این پا آپ پیدا کرد که وقتی شخص روی عکس موس رو میاد افکت مثل همون popup ایجاد شه که وقتی روی عکس میزنه یک popup دیگه باز بشه و شامل چند عکس باشه هر کدام از عکس ها در قسمت پایین خودشون یعنی زیر عکس لینکی باشه که عملی رو انجام بده
    zeynal likes this.

کلمات کلیدی این موضوع