سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: فعال کردن کپچا

images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.png
    عنوان
    کاربر سایت

پسندیده
    0
    مورد پسند
    1 بار

فعال کردن کپچا

سلام.
    من از قالب طلوع استفاده میکنم و سایتم بدون مشکل کار میکنه فقط یک موردی که داره اینه که بطور خودکار یوزر جدید اضافه میشه که از نوع
    Registered هستن؟
    اینم بگم که من کلا ماول و کامپونننت ورود به سایت یا ثبت نام در سایت رو غیر فعال کردم
    میخوامم بدونم چطور باید جلوی اضافه شدن این کاربرهای جدید رو بگیرم ؟

ویرایش توسط M.Abolhasani : 06-09-2018 در ساعت 09:06 AM

images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.png
    عنوان
    مدیر ارشد

پسندیده
    6
    مورد پسند
    173 بار
    با سلام
    برای اینکه ایمیل و ثبت نام اسپم در سایتتان نداشته باشید نیاز هست تا بر روی سایتتان (کد امنیتی مثل کپچا برای جوملا ) نصب یا فعال کنید.
    برای مواردی مثل (فرم ورود ، ثبت نام کاربران ،تنظیمات بخش K2 ، فرم نظر سنجی و نظردهی یا هر فرم دیگر ... )

در ابتدا از پنل مدیریت جوملا به مسیر زیر بروید .

منوی کاربران / مدیریت / در این صفحه از قسمت گوشه بالا سمت چپ دکمه «انتخابها » را بزنید .

اولین گزینه «اجازه ثبت نام کاربر جدید» را بر روی «خیر » قرار دهید و ذخیره کنید تا ثبت نام کاربران فعلا غیرفعال شود.

از منوی کاربران /مدیریت

همه ایمیل هایی که توسط روبات ها به سایت شما ارسال شده را (بغیر از Super User و کاربران ثبت نام شده معتبر) انتخاب و حذف کنید.

تاکید میکنم بغیر از Super User در غیر اینصورت کاربر ادمین شما از بین میرود

منوی افزونه ها / پلاگین ها / پلاگینی تحت عنوان «کد امنیتی Captcha - ReCaptcha»
    این پلاگین را فعال کنید . و نسخه آن را از 1.0 به 2.0 تغییر و ذخیره کنید.

از منوی سیستم / تنظیمات کلی »» گزینه کد امنیتی (Captcha) را بر روی «کد امنیتی Captcha - ReCaptcha»* قراردهید و ذخیره کنید.

منوی کاربران / مدیریت / از گوشه سمت چپ - بالا بر روی دکمه «انتخابها » بزنید .به هفتیمن گزینه «کد امنیتی (Captcha)» بروید و «کد امنیتی Captcha - ReCaptcha»* را انتخاب و ذخیره کنید.

منوی سیستم / تنظیمات کلی /زبانه اول »»» قسمت « کد امنیتی (Captcha)»* را بر روی «کد امنیتی Captcha - ReCaptcha»* قرار دهید و ذخیره کنید.

منوی کامپوننت ها / k2 / از گوشه سمت چپ - بالا دکمه «پارامترها کامپوننت» را بزنید و از زبانه های بالا به زبانه پنجم «نظرات »*بروید و قسمت «کپچا برای کاربران ثبت نام شده »* و « Anti-spam protection»را فعال و ذخیره کنید.

در کل هر جایی که امکان ورود کاربران باشد باید مجهز به کد امنیتی باشد تا از ورود ربات ها جلوگیری کند.

حالا می توانید از مسیر گفته شده در بالا «اجازه ثبت نام کاربر جدید» را بر روی «بلی »* قرار دهید.
    ویرایش توسط M.Abolhasani : 01-12-2019 در ساعت 09:57 AM
    جومبانک افزونه جامع و رایگان پرداخت جوملا

امکان اتصال به تمام درگاه های بانکی و تمام درگاه های پرداخت واسط
    امکان اتصال به تمام افزونه های فروشگاهی و پرداختی
    و صدها امکانات دیگر
    جزئیات بیشتر و دانلود:
    کاربر گرامی برای مشاهده لینک ها، کدها و ... وارد شوید و یا ثبت نام کنید

www.joomi.ir/jb

کلمات کلیدی این موضوع