سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: وسط چین کردن گالری تصاویر و جایگزینی ویدئو ها در گالری

images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.png
    عنوان
    کاربر سایت

پسندیده
    3
    مورد پسند
    0 بار

وسط چین کردن گالری تصاویر و جایگزینی ویدئو ها در گالری

با سلام و خسته نباشید خدمت اساتید محترم انجمن جومی

دوتا سوال در مورد ویرایش گالری تصاویر در قالب پلاس داشتم.

1- گالری به صورت راست چین هستش، من میخوام وسط چین باشه ولی داخل ویرایشگر هرجوری aligment رو تغییر دادم وسط چین نشد. چطور میتونم aligment گالری رو تغییر بدم؟

2- در قسمت گالری به صورت پیش فرض، ویدئوهایی قرار داره که اون ویدئوها به سایت یوتیوب لینک داده شده که میشه به وسیله اون، فیلم ها رو در گالری مشاهده کرد. من میخواستم بدونم چطور میتونم به همین روش فیلم ها رو به سایت آپارات لینک بدم. یعنی در اصل میخوام بدونم کدی رو که از آپارات دریافت میکنم به چه طریقی باید درون گالری قرارش بدم تا نمایش داده بشه؟

ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید.

با تشکر

images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.png
    عنوان
    مدیر ارشد

پسندیده
    6
    مورد پسند
    181 بار
    با سلام
    ۱.توضیحات شما در این مورد کامل نیست لطفا توضیحات بیشتر بدید .لینک صفحه مورد نظر را ارسال کنید.
    ۲.در مسیر ذکر شده در بالا توجه داشته باشید که مسیر های مورد نظر را از یوتیوب به مسیر دلخواه تغییر دهید.
    برای انجام این کار از پنل مدیریت جوملا به مسیر زیر بروید.
    مسیر:
    کاربر گرامی برای مشاهده لینک ها، کدها و ... وارد شوید و یا ثبت نام کنید
    موفق باشید

3. کاربر مقابل پست M.Abolhasani عزیز را پسندیده است:

rfx3 (12-29-2016)

images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.png
    عنوان
    کاربر سایت

پسندیده
    3
    مورد پسند
    0 بار
    با سلام و تشکر بابت پاسختون
    1-متاسفانه سایت فعلا بر روی لوکال هستش اما از اسکرین صفحه عکس میدم خدمتتون. در رابطه با سوال اولم همین الان که متوجه شدم مشکل از کجاست و شاید ربطی به aligment نداشته باشه برای همین سوالم رو به طرز دیگه ای بیان میکنم. ببینید به طور پیش فرض گالری تصاویر در چهار ستون تعریف شده که در صورتی مثلا 4 تا یا 8 تا عکس یا بیشتر در گالری قرار بگیره هیچ مشکلی تو زیبایی صفحه به وجود نمیاد. اما من میخوام تنها یکدونه عکس در گالری قرار بدم که به صورت بند انگشتی در وسط صفحه قرار بگیره. ستون گالری رو بر روی یک قرار میدم (مثل عکس زیر) ولی عکس رو داخل صفحه به صورت فول نشون میده که اصلا خوب نیست.

ستون گالری رو به یه عدد بزرگتر (مثلا 4) تغییر میدم که عکس رو کوچکتر کنه ( مثل عکس زیر ) ولی عکس رو میچسبونه سمت راست. من میخوام جایی قرار بگیره که تو عکس با فلش قرمز نشون دادم. اولش فکر کردم مشکل از aligment هستش ولی الان متوجه شدم که اینطور نیست.

2- در مورد سوال دومم هم ظاهرا توضیحاتم کامل نبوده که الان کامل میکنمش. من نحوه کار با گالری رو یاد گرفتم مسیر وبرایشش رو هم میدونم فقط با قسمت جابگزینی کد ویدئو مشکل دارم.
    به طور مثال در گالری کدی برای نمایش از یوتیوب وجود داره به این صورت:
    کد HTML:
    و من یک کد دریافت کردم از سایت آپارات به این صورت:
    کد HTML:
    میدونم که باید قسمت ( video_addr= ) رو در گالری خودم تغییر بدم اما نمیدونم کدوم قسمت از کد آپارات رو باید جایگزین ویدئو آدرس سایت یوتیوب کنم که فیلم در گالری قابل مشاهده باشه. چون به هر طریقی کد رو جایگزین کردم فیلم قابل مشاهده نبود.

با تشکر
    تصاوير پيوست شده

images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.png
    عنوان
    مدیر ارشد

پسندیده
    54
    مورد پسند
    178 بار
    باسلام و احترام
    در گالری تصاویر امکان درج یک تصویر در وسط صفحه وجود ندارد . گالری برای نمایش چند تصویر تعبیه شده است و این امکانی که می خواهید داشته باشد در این نوع گالری وجود ندارد .
    پنل پیامک رایگان به ارزش ۱۵۰ هزار تومان برای کاربران انجمن.
    دارای تمام امکانات: ارسال منطقه*ای، دفترچه تلفن، تعرفه پایین، منشی، ارسال انبوه، خبرنامه و ...
    خط اختصاصی رایگان با امکان ارسال و دریافت.
    ثبت نام رایگان اعضا:

6. کاربر مقابل پست SH.Salimiyan عزیز را پسندیده است:

rfx3 (01-02-2017)

عنوان
    کاربر سایت

پسندیده
    3
    مورد پسند
    0 بار
    تشکر از پاسختون
    من دو تا سوال مطرح کردم که شما به اولیش پاسخ دادین جناب سلیمیان اگر محبت کنید در مورد سوال دوم هم منو راهنمایی بفرمایید ممنونتون میشم.

images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.png
    عنوان
    مدیر ارشد

پسندیده
    6
    مورد پسند
    181 بار
    با سلام
    این قسمت گالری تصاویر هست و امکانات پخش ویدئو را ندارد.

عنوان
    کاربر سایت

پسندیده
    3
    مورد پسند
    0 بار
    دوست عزیز امکان پخش فیلم رو که داره و گرنه اصلا هیچ فیلمی رو از یوتیوب پخش نمیکرد. منتها فک میکردم با توجه به تجربیاتتون میتونید در این زمینه راهنماییم کنید که متاسفانه اشتباه می کردم باید دنبال یه راه حل دیگه ای بگردم.

عنوان
    مدیر ارشد

پسندیده
    6
    مورد پسند
    181 بار
    با سلام
    میشه بفرمایید چه فیلمی رو از یوتیوب پخش کرده؟
    این که شما می بینید یک عکس هست و فیلم نیست.

عنوان
    کاربر سایت

پسندیده
    3
    مورد پسند
    0 بار
    با سلام
    این لینکی رو که الان میفرستم (
    ) مربوط میشه به گالری قالب پلاس 2 ولی با این حال هیچ تفاوتی با گالری نسخه قالبی که شما در سایت جومی قرار دادین نداره و از اونجایی که دموی قالب پلاس در سایت جومی چند روزیه که بالا نمیاد مجبور شدم لینک دموی سایت اصلی رو قرار بدم. میتونید خودتون بر روی فیلم های داخل گالری کلیک کنید تا متوجه بشید. البته مطمئنا خودتون میدونید که برای اجرای فیلم ها باید هیتلر شکن روشن باشه.

قبلا هم اگر در پست های قبلیم توجه کنید متوجه میشید که کدی رو از گالری به عنوان نمونه قرار دادم که در اون ادرس ویدیو برای فراخوانی فیلم اورده شده (
    ) نمیدنم اصلا در سوالم به این کد توجه فرمودین یا نه چون مطمئناً چنین کدی نشان دهنده این هستش که گالری چنین امکانی رو پشتیبانی میکنه.
    تصاوير پيوست شده
    ویرایش توسط rfx3 : 01-03-2017 در ساعت 12:43 PM

عنوان
    مدیر ارشد

پسندیده
    6
    مورد پسند
    181 بار
    با سلام
    این گالری کد «یوتیوب» پخش میکنه.شما هم می تونید کد یوتیوب بزارید تا پخش بشه

کلمات کلیدی این موضوع