سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: مشکل در ویرایش ماژولها پی از ارتقا هسته جوملا

images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.png
    عنوان
    کاربر سایت

پسندیده
    5
    مورد پسند
    0 بار

مشکل در ویرایش ماژولها پی از ارتقا هسته جوملا

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت ادمین محترم.
    دیروز مدیریت هسته جولا پیغام می داد که نسخه خود رو به 3.6 ارتقا بدم. من هم همین کار رو کردم. متاسفانه حالا در قسمت مدیریت ماژولها ، روی هر ماژولی که برای ویرایش کلیک می کنم ابتدا صفحه ویرایش اون میاد اما به سرعت صفحه میره و در گوشه سمت چپ بالای صفحه یه کمبو با اسم ماژول میاد و کل صفحه سفید. ایکون سایت هم در حالت بارگزاری می مونه.
    از دوستان کسی راه حلی داره.میشه کلا هسته رو به عقب برگردوند؟
    ویرایش توسط sgb962 : 02-12-2017 در ساعت 10:40 AM

images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.png
    عنوان
    مدیریت سایت

پسندیده
    129
    مورد پسند
    365 بار
    با سلام و احترام
    مسیر:
    کاربر گرامی برای مشاهده لینک ها، کدها و ... وارد شوید و یا ثبت نام کنید
    جومبانک افزونه جامع و رایگان پرداخت جوملا

امکان اتصال به تمام درگاه های بانکی و تمام درگاه های پرداخت واسط
    امکان اتصال به تمام افزونه های فروشگاهی و پرداختی
    و صدها امکانات دیگر
    جزئیات بیشتر و دانلود:

www.joomi.ir/jb

images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.png
    عنوان
    کاربر سایت

پسندیده
    5
    مورد پسند
    0 بار
    با سلام. هر دو مورد انجام شد اما متاسفانه مشکل همچنان باقی است. هم با فایرفاکس و هم ie کماکان مشکل هست.جالب اینجاست که ویرایش پلاگینها یا مطالب مشکل دار نشده فقط روی مازولها که برای ویرایش تنظیمات کلیک می کنم ابتدا صفحه ویرایش میاد و سپس مثل اینکه لینکی کلیک شده باشد به صفحه سفیدی وارد شده که در گوشه بالا چب فقط یک کمبو باکس با اسم ماژول نشان داده می شود.برای برگشت به صفحه قبل هم باید دوبار سریع back بزنم.معلومه که بعد از صفحه ویرایش یک صفحه دیگه باز شده بوده .نمی دونم تونستم منظورمو برسونم یا نه.

ویرایش:
    یه چیزی متوجه شدم! اگه تو قسمت تنظیمات کلی / سیستم / عیب یابی سیستم را فعال کنم می تونم ماژولها رو ویرایش کنم.اما اینطوری تو سایت اصلی پایین سایت پیغامهای دیباگ میاد.
    ویرایش توسط sgb962 : 02-12-2017 در ساعت 11:54 AM

images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.png
    عنوان
    مدیر ارشد

پسندیده
    6
    مورد پسند
    176 بار
    با سلام
    بروزرسانی بدرستی انجام نشده است.
    ۱.مجددا بروزرسانی جوملا را از طریق پنل مدیریت جوملا از منوی کامپوننت ها / ارتقا جوملا انجام دهید.
    سپس کش «جوملا» و «مرورگر» را خالی و امتحان کنید.

۲.اگر برطرف نشد آخرین بسته نصبی (فول) جوملا را تهیه و از درون هاست در جایی که فایل و پوشه های قالب قرار دارند اکستراکت کنید.

و صدها امکانات دیگر
    جزئیات بیشتر و دانلود:

www.joomi.ir/jb

عنوان
    کاربر سایت

پسندیده
    5
    مورد پسند
    0 بار
    با عرض سلام خدمت استاد ابولحسنی،
    همونطور که فرمودید مجدد ابدیت کردم. البته خطای زیر رو داده. یادم اومد که دفعه قبل هم مشابه همین خطا داد اما چون پایینش نوشته بود :سایت شما با موفقیت بروز شد. نسخه جوملای شما 3.6.5 هست." گفتم حتما مهم نبوده. البته اشتباه کردم! حالا چی می فرمایید؟

SQL Duplicate entry '437' for key 'PRIMARY' SQL=INSERT INTO `#__extensions` (`extension_id`, `name`, `type`, `element`, `folder`, `client_id`, `enabled`, `access`, `protected`, `manifest_cache`, `params`, `custom_data`, `system_data`, `checked_out`, `checked_out_time`, `ordering`, `state`) VALUES (437, 'plg_quickicon_joomlaupdate', 'plugin', 'joomlaupdate', 'quickicon', 0, 1, 1, 1, '', '{}', '', '', 0, '0000-00-00 00:00:00', 0, 0), (438, 'plg_quickicon_extensionupdate', 'plugin', 'extensionupdate', 'quickicon', 0, 1, 1, 1, '', '{}', '', '', 0, '0000-00-00 00:00:00', 0, 0); بروز رسانی فایل : مشکل در پایگاه داده تابع پایگاه داده با ارور 1062 مواجه شد
    Duplicate entry '437' for key 'PRIMARY' SQL=INSERT INTO `#__extensions` (`extension_id`, `name`, `type`, `element`, `folder`, `client_id`, `enabled`, `access`, `protected`, `manifest_cache`, `params`, `custom_data`, `system_data`, `checked_out`, `checked_out_time`, `ordering`, `state`) VALUES (437, 'plg_quickicon_joomlaupdate', 'plugin', 'joomlaupdate', 'quickicon', 0, 1, 1, 1, '', '{}', '', '', 0, '0000-00-00 00:00:00', 0, 0), (438, 'plg_quickicon_extensionupdate', 'plugin', 'extensionupdate', 'quickicon', 0, 1, 1, 1, '', '{}', '', '', 0, '0000-00-00 00:00:00', 0, 0);
    SQL = INSERT INTO `#__extensions` (`extension_id`, `name`, `type`, `element`, `folder`, `client_id`, `enabled`, `access`, `protected`, `manifest_cache`, `params`, `custom_data`, `system_data`, `checked_out`, `checked_out_time`, `ordering`, `state`) VALUES
    (437, 'plg_quickicon_joomlaupdate', 'plugin', 'joomlaupdate', 'quickicon', 0, 1, 1, 1, '', '{}', '', '', 0, '0000-00-00 00:00:00', 0, 0),
    (438, 'plg_quickicon_extensionupdate', 'plugin', 'extensionupdate', 'quickicon', 0, 1, 1, 1, '', '{}', '', '', 0, '0000-00-00 00:00:00', 0, 0);

عنوان
    مدیریت سایت

پسندیده
    129
    مورد پسند
    365 بار
    سلام
    از طریق منوی مدیریت افزونه ها بخش پایگاه داده گزینه تعمیر یا فیکس را بزنید.

و صدها امکانات دیگر
    جزئیات بیشتر و دانلود:

www.joomi.ir/jb

7. کاربر مقابل پست H.Zolfaghar عزیز را پسندیده است:

sgb962 (02-12-2017)

کلمات کلیدی این موضوع