سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: عدم نمایش مطالب در صفحه اصلی

images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.png
    عنوان
    کاربر سایت

پسندیده
    6
    مورد پسند
    2 بار

عدم نمایش مطالب در صفحه اصلی

با عرض سلام و تبریک عید سعید فطر

یک مشکل بزرگ با قالب Plus دارم. یک فریم در موقعیت ماژول breadcrumb در صفحه اصلی وجود دارد.هر کا ری میکنم این ماژول حذف نمیشه ، مشکل بزرگتر اینه که هر مطلبی رو ذخیره میکنم و لینک میدم متاسفانه میاد توی صفحه اصلی ، اسلایدرعکس منو نشون میده و توی این فریم اون مطلب منو هم میزاره.در صورتی که میخام اصلا این فریم نباشه و مطلب منو توی یک صفحه غیر از صفحه اصلی نشون بده. مثل بقیه قالب ها . چطوری میتونم این کارو بکنم . اگه لازم باشه یوزر و پسورد بدم شما عزیزان چک کنین.

ممنون میشم راه حذف فریم و اینکه مطلب در صفحات مناسب خودش نشون داده بشه و نیاد توی صفحه اصلی که اسلایدر هم داره نشون داده بشه.
    ویرایش توسط M.Abolhasani : 08-14-2016 در ساعت 06:53 PM

images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.png
    عنوان
    مدیر ارشد

پسندیده
    54
    مورد پسند
    178 بار
    با سلاو احترام .
    برای اینکه هر مطلبی در صفحه ی اصلی نمایش داده نشود مسیر زیر را دنبال نمایید :
    مسیر:
    کاربر گرامی برای مشاهده لینک ها، کدها و ... وارد شوید و یا ثبت نام کنید
    موفق و پیروزباشید .
    پنل پیامک رایگان به ارزش ۱۵۰ هزار تومان برای کاربران انجمن.
    دارای تمام امکانات: ارسال منطقه*ای، دفترچه تلفن، تعرفه پایین، منشی، ارسال انبوه، خبرنامه و ...
    خط اختصاصی رایگان با امکان ارسال و دریافت.
    ثبت نام رایگان اعضا:

images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.png
    عنوان
    کاربر سایت

پسندیده
    6
    مورد پسند
    2 بار
    نقل قول نوشته اصلی توسط SH.Salimiyan نمایش پست ها
    با سلاو احترام .
    برای اینکه هر مطلبی در صفحه ی اصلی نمایش داده نشود مسیر زیر را دنبال نمایید :
    مسیر:
    موفق و پیروزباشید .

سلام
    ایام به کام
    این روش رو که شما فرمودید رو انجام داده بودم اما بازم توی صفحه اصلی میاره بهم نشون میده. این مشکل هنوز برطرف نشده. ببینید من یه منو دارم . این منو با مطلب خاصه. یعنی روش کلیک میکنیم میریم داخلش. بازم اون فریم هست و اون مطلب خاص من به همراه ماژول هایی که براش گذاشتم نمایش داده میشه. خوب داخل این منو ، یک ماژول هست که باید لینک بشه به صفحه ی دیگری در داخل مطالب خودم که جداگانه قبلا ساخته شده . وقتی لینک داده میشه ، کلیک که میکنم میاد داخل صفحه اول نشون داده میشه. در صورتی که در مدیریت مطالب یک مجموعه جدید براش ساختم.و مسیری که شما فرمودید رو هم براش قبلا دستکاری کردم که مجموعه منو نشون نده. اما بازم نشون میده. بازم روی لینک که کلیک میکنم میاد داخل صفحه اصلی داخل اون فریم. اول اینکه چه کنم اون فریم برداشته بشه و دیگه نباشه (اگه ممکنه) ، و دوم اینکه توی صفحه اصلی نیاد مطالبو نشون بده. بازم میگم اگه لازم هست آدرس بدم و یوزر و پسورد بدم چک کنید.

images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.png
    عنوان
    مدیر ارشد

پسندیده
    54
    مورد پسند
    178 بار
    باسلام و احترام
    اگر با روش ارسالی مشکل شما برطرف نشده لطفا از طریق منوی بخش پشتیبانی درخواست ارسال بفرمایید تا همکاران وارد مدیریت شد و بررسی نمایند انشالله مشکل شما هر چه سریع تر برطرف شود .
    موفق و پیروز باشید .
    پنل پیامک رایگان به ارزش ۱۵۰ هزار تومان برای کاربران انجمن.
    دارای تمام امکانات: ارسال منطقه*ای، دفترچه تلفن، تعرفه پایین، منشی، ارسال انبوه، خبرنامه و ...
    خط اختصاصی رایگان با امکان ارسال و دریافت.
    ثبت نام رایگان اعضا:

کلمات کلیدی این موضوع