سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: مشکل با نمایش مطالب توسط ماژول های mod_sj_basic_news و Sj Content Accordion

images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.png
    عنوان
    کاربر سایت

پسندیده
    2
    مورد پسند
    1 بار

مشکل با نمایش مطالب توسط ماژول های mod_sj_basic_news و Sj Content Accordion

بنده با نحوه نمایش مطالبی که توسط ماژول های mod_sj_basic_news و Sj Content Accordion جهت نمایش در سایت قرار داده ام مشکل دارم. در صفحه اصلی سایت هیچ گونه مشکلی در شکل ظاهری این دو ماژول وجود ندارد. اما پس از اینکه روی یکی از مطالب جهت مطالعه بیشتر کلیک می کنیم متاسفانه در همان صفحه اصلی مطلب را نمایش می دهد. میخواستم ببینم ایا امکان این هست که مطلب در صفحه دیگری غیر از صفحه اصلی باز شود؟؟؟؟
    جهت توضیح بیشتر عکس این مشکل را گذاشته ام
    کاربر گرامی برای مشاهده لینک ها، کدها و ... وارد شوید و یا ثبت نام کنید

images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.png
    عنوان
    مدیر ارشد

پسندیده
    54
    مورد پسند
    178 بار
    باسلام و احترام
    برای مجموعه ی مطالبی که در این ماژول ها نمایش داده می شود منو تعریف نمایید .
    وارد منوی اصلی یا هر منوی دیگری شوید . یک منو از نوع مجموعه بسازید سپس نام مجموعه را مشخص نمایید . مشکل برطرف می شود .
    موفق و پیروز باشید .
    پنل پیامک رایگان به ارزش ۱۵۰ هزار تومان برای کاربران انجمن.
    دارای تمام امکانات: ارسال منطقه*ای، دفترچه تلفن، تعرفه پایین، منشی، ارسال انبوه، خبرنامه و ...
    خط اختصاصی رایگان با امکان ارسال و دریافت.
    ثبت نام رایگان اعضا:

3. کاربر مقابل پست SH.Salimiyan عزیز را پسندیده است:

ebiasgari (08-22-2015)

images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pngimages/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.png
    عنوان
    کاربر سایت

پسندیده
    2
    مورد پسند
    1 بار
    نقل قول نوشته اصلی توسط SH.Salimiyan نمایش پست ها
    باسلام و احترام
    برای مجموعه ی مطالبی که در این ماژول ها نمایش داده می شود منو تعریف نمایید .
    وارد منوی اصلی یا هر منوی دیگری شوید . یک منو از نوع مجموعه بسازید سپس نام مجموعه را مشخص نمایید . مشکل برطرف می شود .
    موفق و پیروز باشید .
    با سلام ممنون از پاسخ شما
    من یک مشکلی دارم اینجا: شما می گید یک منو تعریف کنم و با اون منو مجموعه مطالب رو مشخص کنم (تا اینجا مشکلی نیست) اما در این دو ماژول امکان مشخص کردن منو بعنوان خوراک وجود ندارد. احتمالا منظور شما این بوده که از ماژول نمایش منو برای نمایش این مجموعه مطلب استفاده کنم در موقعیت مورد نظرم. اما در این صورت امکان نمایش مطالب به شکل فعلی که در ماژول های sj-basic و sj content accordion نمایش داده می شود وجود نخواهد داشت و تنها نام مجموعه نمایش می یابد. چکار کنم که با شمایل ماژول های مطروحه در بالا بتوانم با کلیک روی آن در صفحه جدیدی بجز صحفه اصلی مطالب رو مشاهده کنم؟ ممنون می شم کمک کنید

images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pngimages/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.png
    عنوان
    مدیریت سایت

پسندیده
    129
    مورد پسند
    365 بار
    سلام
    بحث نمایش مطالب در قسمت های مختلف با این مورد متفاوت است.
    شما یک مجموعه منوی جدید بسازید و در آن برای مجموعه های خود یک منو تعریف کنید این منو ها در هیچ جای سایت شما نمایش داده نمی شود ولی باعث می شود این مشکل شما برطرف شود.
    جومبانک افزونه جامع و رایگان پرداخت جوملا

امکان اتصال به تمام درگاه های بانکی و تمام درگاه های پرداخت واسط
    امکان اتصال به تمام افزونه های فروشگاهی و پرداختی
    و صدها امکانات دیگر
    جزئیات بیشتر و دانلود:

www.joomi.ir/jb

6. کاربر مقابل پست H.Zolfaghar عزیز را پسندیده است:

ebiasgari (08-22-2015)

عنوان
    کاربر سایت

پسندیده
    2
    مورد پسند
    1 بار

نقل قول نوشته اصلی توسط H.Zolfaghar نمایش پست ها
    سلام
    بحث نمایش مطالب در قسمت های مختلف با این مورد متفاوت است.
    شما یک مجموعه منوی جدید بسازید و در آن برای مجموعه های خود یک منو تعریف کنید این منو ها در هیچ جای سایت شما نمایش داده نمی شود ولی باعث می شود این مشکل شما برطرف شود.
    با سلام. بسیار سپاسگزارم از راهنماییتون. مشکل برطرف شد. با تشکر

8. کاربر مقابل پست ebiasgari عزیز را پسندیده است:

SH.Salimiyan (08-23-2015)

کلمات کلیدی این موضوع