تا ۵۰٪ تخفیف قالب و افزونه جوملا در کانال تلگرام جومی

newyear96

تغییرات مهم در هاست های جوملا

 

باسلام و درود خدمت شما

باتوجه به توافقات في ما بين گروه جومی و شركت محترم کیمیا هاست،

در جهت بهبود و افزایش کیفیت خدمات هاست ویژه جوملا و تخصصي تر شدن مبحث ميزباني، از این پس خدمات هاست ویژه جوملا از طریق شرکت کیمیا هاست با ده سال سابقه روشن در زمينه ميزباني سايت هاي اينترنتي ارائه خواهد شد.

به همین دلیل كليه مشتريان و هاست های موجود در سرور های شركت جومی به سرور های ویژه هاست جوملا به شركت كيمياهاست منتقل شده و از اين پس مسئوليت نگهداري، ميزباني،پشتيباني،مالي و اداري امور مربوط به هاست و دامنه در تعهد و مالكيت كيمياهاست بوده و خدمات و پشتيباني جوملا كمافي سابق در تعهد شركت جومي به قوت خود باقي خواهد ماند.

شايان ذكر است با تغييرات ساختاري در سرورهاي كيمياهاست كه در ديتاسنتر قدرتمند كشور آلمان ميزباني ميشوند و كنترل پنل قدرتمند سي پنل که از نظر تنظیمات ویژه جوملا و سازگاری منحصر به فرد با آن تحت هماهنگی و نظارت مستقیم و مشاوره کارشناسان جومی خواهد بود.

كليه مشتركين سرويس هاي جوملا در پي اين تغييرات مي بايست تغييرات DNS هاي دامنه خود را به شرح ذيل انجام دهند:
ns5.kimiahost.com
ns6.kimiahost.com

در این تغییر دی ان اس اختلالی در نمایش سایت ها به وجود نخواهد آمد.

در تغيير صورت گرفته آدرس كنترل پنل شما بصورت ذيل خواهد بود:
http://your-domain.com/cpanel

درصورتي كه شناسه كاربري و رمز شما كار نكرد از تكرار مجدد رمز اشتباه خودداري نماييد چراكه ممكن است فايروال سرور آي پي شما را بلوكه كرده و دسترسي شما به سرور تا ساعاتي قطع شود.در صورت عدم كاركرد رمز قبلي تنها كافي است به بخش پشتيباني پس از ثبت نام تيكت ارسال نموده و درخواست رمز عبور جديد نماييد.

شايان ذكر است لطفا و حتما اطلاعات ثبت نامي مانند نام و شماره تلفن در سامانه پشتيباني و حسابداري كيمياهاست مطابق با اطلاعات شركت محترم جومي باشد تا روند انتقال اطلاعات شما سريع تر صورت پذيرد چراكه اطلاعات حتما تطبيق داده خواهد شد.

آدرس ثبت نام در سامانه حسابداري و پشتيباني شركت كيمياهاست:
http://client.kimiahost.com/register.php


تمام تلاش خود را خواهيم كرد تا رضايت شما را بيش از پيش جلب نماييم.

باتشكر از شما
گروه فناوری و اطلاعات جومی

 

گزارش عملکرد کارشناسان

stuff report

پرداخت هزینه های تکمیلی

مبلغ مورد نظر خود را درج بفرمایید
مبلغ به ریال:
توضیحات :
پرداخت بوسیله درگاه شتاب