قوانین سرویس دهی و ارائه هاست جوملا:

قوانین کلی:
تمامی کاربران و نمایندگان موظف به رعایت شرایط و قوانین وضع شده توسط گروه جومی می باشند و در صورت عدم رعایت این شروط و قوانین سرویس مشترک توسط شرکت قطع شده و هزینه ای برگشت داده نخواهد شد . ممکن است در این متن از گروه جومی با عنوان "سرویس دهنده"  و مشتری یا کاربر سایت جومی با عنوان "مشترک" نام برده شود. گروه جومی نیز متعهد می گردد كه در قبال دریافت مبلغ تعیین شده، خدمات تحت وب را با شرایط ذكر شده در مشخصات مجموعه ها و همچنین انتخاب كاربر، با توجه به سرویسی كه كاربر تهیه می كند، به وی ارائه نماید.

# متقاضی متعهد می گردد در طول مدت استفاده از خدماتی كه گروه جومی در اختیار وی قرار می دهد، به هنگام تبادل فایلها و كلا هرگونه اطلاعات به فضای تخصیص داده شده جهت سایت خود، رعایت كامل شئونات اخلاقی ، قوانین جمهوری اسلامی ایران و قوانین بین المللی را بنماید.
# مشتری می پذیرد كه مسئولیت كامل هرگونه اطلاعات، فایل، تصویر و نیز سایر مواردی كه درون سایت خود قرار می دهد، با خود او می باشد و هیچگونه مسئولیتی در این زمینه متوجه گروه جومی نمی باشد.
# متقاضی همچنین متعهد می گردد كه كلیه قوانین حقوق تالیف بین المللی و داخلی را در سایت خود رعایت نموده و از ایجاد مزاحمت برای سایر كاربران اینترنت، اقدام به دستكاری و نفوذ به سایت های دیگران، هرگونه استفاده غیر قانونی از ایمیل خود و سایر موارد مشابه پرهیز نماید.
# مسئولیت نگهداری از اطلاعات اختصاص داده شده به کاربر برای سفارش مورد نظر به عهده کاربر میباشد و در صورت پخش اطلاعات مورد نظر توسط کاربر به دیگر اشخاص، گروه جومی هیچگونه مسئولیتی در قبال مشکلات حاکی از آن ندارد.
# کاربر متعهد میشود تا اطلاعات اختصاص داده شده به خود را بدون هماهنگی با شرکت، به فرد دیگری منتقل نکند.
# گروه جومی برای تماس با مشتریان نیازمند است تا تمامی اطلاعات کاربر را اعم از نام، نام خانوادگی، آدرس پستی، کد پستی، تلفن و... را به طور کامل و دقیق در اختیار داشته باشد و کاربر موظف است تا اطلاعات را به طور کامل و دقیق وارد نماید در غیر این صورت سفارش کاربر تایید نخواهد شد.
# در صورت حمله های مخرب به سرویس ها گروه جومی تلاش خود را برای دفع حمله خواهد نمود اما در صورت وجود امکان آسیب به سرور و اکانت های دیگر مشتریان اکانت مشتریان تا زمان حل مشکل مسدود خواهد شد.
# لازم به ذکر است گروه جومی در هر زمان میتواند از کاربران خود تقاضای ارائه کارت ملی یا دیگر موارد برای تایید مشخصات اکانت نماید پس دقت نمائید که موقع ثبت نام مشخصات صحیح ارائه فرمائید.
# در صورتیکه مشکلاتی برای هاست های جومی پیش آید و این مشکلات از عهده مسئولین این شرکت خارج باشد و موجب قطعی ارتباط و یا از کار افتادن خدماتی که شرکت به مشتری ارائه میدهد، گردد، این مورد از عهده مسئولین شرکت خارج میباشد. از میان اتفاقات مزبور می توان به مواردی مانند آسیب دیدگی ماهواره های مخابراتی، پدیده های مخرب جوی، اشكالات خطوط مخابراتی، تاخیر در پاسخگویی شركتهای فراهم كننده خدمات درخواستی به هر میزان زمانی، ممنوعیت به كارگیری اینترنت در خارج یا داخل كشور، جنگ، تغییر در قوانین داخلی یا خارجی، اجبار شركتهای بین المللی جهت دریافت مبالغ اضافی جهت پایدار ماندن خدمات مربوط به میزبانی وب، تحریم های بین المللی ، تغییرات در قوانین  اقتصادی، واردات و صادرات و مشکلاتی از این قبیل که خارج از عهده گروه جومی خارج می باشد را اشاره نمود .
# در صورتی که مشتری فراتر از حد و میزان فضای تخصیص داده شده به وب سایت خود استفاده نماید، مانند ارسال هرز نامه (SPAM) ، استفاده نابجا از وب سایت،استفاده از ***** شکن های موجود و میزبانی سایتهایی با موضوعات جنسی به هر شکل، سیاسی، غیر قانونی، هایپ ،کلاهبرداری، موضوعات هک و کرک و ناقض قوانین کپی رایت ایران ،و کلا ایجاد شرایطی که مخالف با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد اکیدا ممنوع است ، و سرویس ارائه شده از طرف شرکت بدون هیچگونه اخطار و یا هیچگونه بازگرداندن مبلغی به کاربر، مسدود خواهد شد و ارائه فول بک اپ سرویس شامل جریمه و تصمیم گروه جومی خواهد بود. همچنین سایتهایی که بیش از حد مجاز از منابع سیستم (Resource) مانند CPU ،Ram و یا شبکه استفاده می کنند بدون اخطار قبلی قطع خواهد شد،لازم به ذکر است که کاربر هرگونه قصد هک سرور و وب سایت ها را داشته باشد و از ابزار هک جهت هک وب سایت استفاده نماید آنتی ویروس های قدرتمند سرور آنها را شناسایی و ساسپد نموده و سرویس قابل بازگرداندن وجه نبوده و علاوه بر آن هزینه ارائه بک آپ و جریمه دریافت می گردد.
# مسئولیت حفاظت از فایلها، مطالب موجود در سایت، نام کاربری و کلمه عبور و بکاپ گیری روزانه از اطلاعات بر عهده کاربر میباشد و در صورتی که مشکلاتی از  این موارد پیش آید، هیچگونه مسئولیتی متوجه گروه جومی نمی باشد.
# اسناد، دفاتر، گزارشات و همچنین عملیات الكترونیکی ضبط شده در سیستم های گروه جومی در مقابل ادعای کاربران، سند و دلیل معتبری میباشد .
# گروه جومی مجاز به حذف فایلهای ویروسی کاربران می باشد. بدیهی است پس از حذف فایل آلوده هیچ گونه اعتراضی پذیرفته نخواهد بود .
# نگهداری و استفاده از کدهای مخرب بر روی هاست های جومی ممنوع بوده و گروه جومی مجاز به حذف آنها بدون اطلاع قبلی می باشد.
# ارسال ایمیلهای انبوه، استفاده از نرم افزارهایی که از منابع سرور به میزان زیاد استفاده میکند (نرم افزار دانلود و آپلود، راه اندازی دانلود و آپلود سنتر و...) روی هاست جومی شدیدا خلاف قوانین بوده و اکانت مورد نظر بدون اخطار قبلی مسدود خواهد شد.
#در هر یک از قوانین و مقررات ذکر شده گروه جومی آزاد میباشد تا طبق استفاده کاربر از خدمات و عدم استفاده صحیح یا ... شرایطی را قرار دهد.
 
قوانین اختصاصی:
1. مشتری موظف به حفظ و نگهداری از نام کاربری و رمز عبور سایت خود می باشد. همچنین مشتری متعهد میگردد که حق استفاده از سرویس های ارائه شده را به غیر واگذار ننماید.
2. عودت مبلغ پرداختی برای سرویس هاستینگ در صورت نارضايتي مشتري تا 7 روز بعد از سفارش امکان پذیر می باشد و پس از آن استرداد مبالغ پرداختي به هيچ وجه امكان پذير نميباشد.
3. استفاده بیش از حد از منابع مجاز سیستمی تخصیص داده شده به هاست مانند ram و cpu  منجر به قطع اکانت هاستینگ شما خواهد شد. در این موارد مشتری موظف است میزان مصرف هاست را کاهش دهد و در غیر این صورت اکانت هاست مشتری غیر فعال خواهد ماند.
4. مشتری متعهد میگردد از قرار دادن هرگونه مطلب و یا فایلی مغایر با قوانین بین المللی کپی رایت خودداری نماید. در غیر اینصورت اکانت وی مسدود شده و مبالغ پرداختی غیر قابل عودت خواهد بود.
5. مشتری متعهد میگردد از قرار دادن مطالب و فایل های با مضامین غیر اخلاقی و یا مواردی نظیر crack و warez و نیز مواردی نظیر آموزش ساخت بمب و یا سوء استفاده از سرویس های ارائه شده در جهت اهداف خرابکارانه و یا ایجاد مزاحمت برای سایر کاربران اینترنتی خودداری نماید. در صورت مشاهده چنین مواردی اکانت مشتری قطع گردیده و مبلغ پرداختی غیر قابل استرداد خواهد بود.
6. مشتری متعهد میگردد از سرویس های ارائه شده در جهت ارسال هرزنامه(SPAM) استفاده ننماید ، ضمنا استفاده از ابزار net send جهت ارسال نامه به صورت bulk غیر مجاز میباشد در صورت مشاهده چنین مواردی اکانت مشتری قطع گردیده و مبلغ پرداختی غیر قابل استرداد خواهد بود.
7. چنانچه به هر علتی که خارج از اراده شرکت باشد در تداوم خدمات ارائه شده خللی وارد شود و يا خدمات مذکور موقتا و يا دائما قطع گردد، هيچگونه مسئوليتي متوجه شرکت نخواهد بود. از جمله این علل میتوان به مواردی نظیر تحریم های سیاسی و اقتصادی، جنگ، اختلال در شبکه های مخابراتی، تغییر قوانین داخلی و یا خارجی و حوادث طبیعی نظیر طوفانهای خورشیدی، سیل، زلزله و ... اشاره نمود.
8.سایت های موزیک - اکانتینگ به هیچ عنوان توسط گروه جومی میزبانی نخواهند شد و در صورت خرید هاست و آوردن سایت موزیک چه مستقیم چه غیر مستقیم  هاست حذف و هزینه ای برگشت داده نخواهد شد.
9. هزینه رستور کردن بکابی که توسط خود گروه جومی گرفته شده باشد و در سرورهای بکاب باشد در هر ماه برای هر هاست یک بار رایگان میباشد و بیشتر از 1 بار (بکاب گیری های خودکار   هفتگی  ) رستور کردن آن ها مشمول هزینه میباشد که بابت نگهداری در سرور بکاب گرفته میشود ، حداقل این هزینه 5 هزار تومان میباشد.
10.استفاده از هاست ها برای هرگونه کارهای تبلیغاتی از جمله ارسال ایمیل انبوه که باعث فشار آوردن به سرور اصلی شود ممنوع میباشد.
11.اکانت هایی که توسط واحد های پشتیبانی ما شناسایی شوند که برای سوء استفاده و هک سرور ساخته شده اند به سرعت حذف و هیچ هزینه ای برگشت داده نخواهد شد و اکانت مشتری به کل در هاستینگ بسته و بن خواهد شد.
12.هاست جومی اشتراکی است و هاست های اشتراکی مناسب برای سایت های معمولی و قالبیت میزبانی هاست های سنگین و پر بازدید را ندارد. هاست های سنگین بیش از حد مجاز منابع سیستمی از جمله رم و سی پی یو را مصرف می کنند. در صورت بالا رفتم مصرف منابع سیستمی یکی از هاست ها مشتری موظف است این مصرف را به حد عادی برساند در غیر این صورت برای عدم صدمه دیدن هاست های دیگر مشترکین هاست مذکور تا رفع مشکل مسدود خواهد ماند و در این شرایط نیز گروه جومی ضمانتی در قبال برگشت وجه هاست مورد نظر نخواهد داشت.
13.در صورتی که ترافیک سرویسی به اتمام برسد و به دلیل اتمام ترافیک سرویس مشتری ساسپند - مسدود می گردد قبل از باز شدن هاست لازم است ترافیک اضافی خریداری شود.

نکته :کاربر نباید از سرویس میزبانی وب (وب هاستینگ) به عنوان هاست دانلود و یا آپلود استفاده نماید.

انصراف از ارائه سرویس :
گروه جومی حق تصمیم بر ارائه هر یک از سرویس ها را برای خود محفوظ می دارد و در حالت هایی که امکان ارائه یکی از سرویس ها از نظر فنی ، قانونی و یا هر دلیل دیگر وجود نداشته باشد سرویس مذکور را لغو می نماید اما گروه جومی موظف است قبل از لغو هر سرویسی مشترک را آگاه نموده و زمان قابل قبولی به مشترک داده شود تا اطلاعات خود را بر روی سروری دیگر منتقل نماید یا نسخه پشتیبان از اطلاعات تهیه کند . در صورت اقدام نکردن مشترک به انتقال اطلاعات گروه جومی خود را موظف به تهیه نسخه پشتیبان خواهد دانست و این نسخه به مدت ده روز (با توجه به تعداد روز های باقیمانده از سرویس مشترک) نگهداری می شود و در صورت درخواست مشترک قابل ارائه خواهد بود .

لغو سرویس توسط مشترک :
مشترک می تواند تا 7 روز بعد از تحویل گرفتن سرویس خود ، آن را لغو نماید . در این صورت مبلغ برگشت داده می شود. پیش از لغو کردن سرویس ، مشترک موظف است تمام اطلاعات خود را از روی سرور خارج کند یا اقدام به تهیه نسخه پشتیبان نماید و گروه جومی بعد از دریافت درخواست لغو سرویس و برگشت هزینه هیچ تعهدی نسبت به نگهداری اطلاعات مشترک نخواهد داشت . شرایط کامل باز پرداخت وجه در ذیل ذکر شده است و در صورتی که هر یک از موارد ذکر شده رعایت نشده باشد امکان باز پرداخت وجه وجود نخواهد داشت .

شرایط لازم برای باز پرداخت وجه :
مشترکینی که بعد از سپری شدن 7 روز از خرید سرور درخواست بازگشت وجه داشته باشند باید دلیلی منطقی همراه با اسناد و مدارک لازم در این زمینه ارائه نمایند.

استفاده از سرویس برای مقاصد غیر قانونی :
تنها به کاربرانی اجازه فعالیت بر روی سرورهای سرویس دهنده را دارند که هیچ یک از موارد زیر را نقض نکنند و در غیر این صورت سرویس کاربر مورد نظر توسط سرویس دهنده لغو شده ، هیچ هزینه ای باز پس داده نخواهد شد و تمام یا قسمتی از اطلاعت مشترک پاک سازی خواهند شد .

# ارسال هرز نامه ( Spam ) : کاربرانی که اقدام به ارسال پست الکترونیک تبلیغاتی به صورت انبوه کنند ، اجازه استفاده از سرویس های سرویس دهنده را نخواهند داشت و در صورت مشاهده سرویس مشترک بدون هماهنگی مسدود خواهد شد .
# کلاهبرداری و سرقت اطلاعات : کاربرانی که به هر شکلی قصد منحرف کردن بازدیدکنندگان را داشته باشند از قبیل ایجاد وب سایت های مشابه بانک ها ، موسساتی برای دریافت اطلاعات شخصی ، دریافت وجه و ... مجاز به استفاده از سرویس های سرویس دهنده نیستند و در صورت مشاهده سرویس مشترک بدون هماهنگی مسدود خواهد شد .
# قانون حق تالیف ( Copyright ) : انتشار و یا استفاده از فایل ، برنامه یا هر کالایی بصورت غیرقانونی و بدون مجوز ناشر یا تولید کننده ، شامل کتاب ، محصولات شرکت های داخلی و خارجی ، نرم افزار ، سریال ، موسیقی ، کرک و لایسنس و هر چیز دیگری که دارای حق تالیف باشد ممنوع است و در صورت مشاهده سرویس مشترک بدون هماهنگی مسدود خواهد شد.
# بارگذاری به روش تورنت ( Torrent ) : تمامی کاربران باید از اجرای برنامه های تورنت و دانلود فایل های دارای کپی رایت با روش مذکور خودداری نمایند . در این روش فایل در حال دانلود همزمان با دانلود شدن منتشر نیز می گردد که این مورد برای فایل های بدون کپی رایت مشکلی ایجاد نمی نماید ولی در مورد فایل های دارای کپی رایت عملا یکی از مصادق نقض کپی رایت به شمار می رود .
# فعالیت ضد اخلاقی ، ضد دینی و سیاسی : تمامی کاربرانی که در زمینه های ضد اخلاقی ، ضد ادیان الهی و یا در زمینه سیاسی دارای فعالیت باشند و ممکن است مشکلاتی مانند *****ینگ ، نقض قوانین جمهوری اسلامی ایران و یا شکایت هایی را به همراه داشته باشند اجازه استفاده از سرویس های سرویس دهنده را ندارند و در صورت مشاهده سرویس مشترک بدون هماهنگی مسدود خواهد شد .
# استفاده غیرمجاز و تلاش برای نفوذ : کلیه فعالیت های مشترکین روی سرور log شده و نگهداری می شود ، همچنین سرور به صورت شبانه روزی مانیتور شده و فعالیت های مشکوک به سرعت تشخیص داده می شود . لذا اگر مشترکی قصد نفوذ و تلاش برای به دست آوردن اطلاعات یا ایجاد اختلال در سرویس دیگر مشترکین روی سرور را داشته باشد سریعا شناسایی شده و سرویس این مشترک به جهت حساسیت موضوع و مطرح بودن امنیت دیگر مشترکین به صورت کامل از روی سرور حذف خواهد شد .

از بین رفتن اطلاعات:

در اینگونه موارد درصورتی که توسط عوامل طبیعی مثل سوختن هارد و عوامل سیاسی و ... اطلاعات از بین نرفته باشد و مقصر گروه جومی باشد. گروه جومی لازم است حداکثر بک آپ ۷ روز کذشته را بازیابی نماید در غیر این صورت بر اساس اطلاعات از بین رفته برآورد هزینه میشود و حداکثر تا دوبرابر هزینه سرویسی که اطلاعات آن حذف شده باشد خسارت داده خواهد شد.

برای مثال : هاست 30 هزار تومانی حداکثر تا 60 هزار تومان خسارت داده خواهد شد.

توجه : گروه جومی می تواند این قرارداد را در هر زمان که بخواهد، از طریق تغییر این سند در وب سایت، اصلاح نماید و این حق برای خود محفوظ می دارد. ما به شما توصیه می کنیم که به صورت دوره ای برای اطلاع از این تغییرات، به سایت مراجعه کنید. پس از هر تغییر فرض ما بر این است که شما، آن تغییر را پذیرفته اید. نسخه قابل استناد این سند قرارداد آخرین نسخه ای که در سایت موجود است.