اتصال دیجی کام (DigiCom) به درگاه پرداخت از طریق جومبانک

در این مقاله شیوه اتصال دیجی کام (DigiCom) به همه درگاه‌های پرداخت آنلاین از طریق جومبانک و تنظیمات آن همراه با فیلم آموزش داده خواهد شد.

نصب کامپوننت دیجی کام (DigiCom)

در اولین مرحله اتصال دیجی کام (DigiCom) به درگاه پرداخت جومبانک لازم است این کامپوننت بر روی سایت شما نصب باشد زیرا در غیر این صورت امکان اتصال آن به جومبانک وجود نخواهد داشت.

برای اطمینان از نصب کامپوننت دیجی کام (DigiCom) باید بتوانید در منوی کامپوننت ها گزینه دیجی کام (DigiCom) را مشاهده نمایید. ممکن است نام افزونه به زبان انگلیسی، فارسی و یا ترکیبی باشد.

 

اتصال دیجی کام (DigiCom) به درگاه پرداخت جومبانک

در مرحله بعدی برای اتصال کامپوننت دیجی کام (DigiCom) به درگاه پرداخت جومبانک لازم است افزونه جومبانک را در سایت خود نصب و فعال نموده باشید، برای جزئیات بیشتر به آموزش نصب و فعال سازی جومبانک مراجعه نمایید.

۱- در مدیریت جوملا به مسیر زیر بروید منوی کامپوننت‌ها / جومبانک / افزونه‌ها و بر روی دکمه افزودن افزونه جدید کلیک نمایید.

افزودن افزونه جدید به جومبانک

۲- در پنجره‌ای که باز می شود فهرست افزونه‌های موجود به شما نمایش داده می شود شما لازم است گزینه مربوط به دیجی کام (DigiCom) را انتخاب، سپس بر روی دکمه افزودن به افزونه‌های من کلیک نمایید.

انتخاب افزونه جدید در جومبانک

اگر در این مرحله خطایی دریافت نکنید، افزونه دیجی کام (DigiCom) به لیست افزونه های جومبانک اضافه خواهد شد و درواقع شما توانسته اید با موفقیت افزونه دیجی کام (DigiCom) را به درگاه پرداخت جومبانک متصل نماید، از این پس کامپوننت دیجی کام (DigiCom) جومبانک را به عنوان یک درگاه پرداخت شناسایی نموده و می توانید پرداخت های خود در دیجی کام (DigiCom) را از طریق جومبانک انجام دهید.

2.1.0

ارائه شده در دو نسخه:

2- جومبانک حرفه‌ای

۱- جومبانک رایگان

جومبانک

تصویر در دسترس نیست
Slider