اتصال گورو (Guru) به درگاه پرداخت از طریق جومبانک

در این مقاله شیوه اتصال گورو (Guru) به همه درگاه‌های پرداخت آنلاین از طریق جومبانک و تنظیمات آن همراه با فیلم آموزش داده خواهد شد.

نصب کامپوننت گورو (Guru)

در اولین مرحله اتصال گورو (Guru) به درگاه پرداخت جومبانک لازم است این کامپوننت بر روی سایت شما نصب باشد زیرا در غیر این صورت امکان اتصال آن به جومبانک وجود نخواهد داشت.

برای اطمینان از نصب کامپوننت گورو (Guru) باید بتوانید در منوی کامپوننت ها گزینه گورو (Guru) را مشاهده نمایید. ممکن است نام افزونه به زبان انگلیسی، فارسی و یا ترکیبی باشد.

 

اتصال گورو (Guru) به درگاه پرداخت جومبانک

در مرحله بعدی برای اتصال کامپوننت گورو (Guru) به درگاه پرداخت جومبانک لازم است افزونه جومبانک را در سایت خود نصب و فعال نموده باشید، برای جزئیات بیشتر به آموزش نصب و فعال سازی جومبانک مراجعه نمایید.

۱- در مدیریت جوملا به مسیر زیر بروید منوی کامپوننت‌ها / جومبانک / افزونه‌ها و بر روی دکمه افزودن افزونه جدید کلیک نمایید.

افزودن افزونه جدید به جومبانک

۲- در پنجره‌ای که باز می شود فهرست افزونه‌های موجود به شما نمایش داده می شود شما لازم است گزینه مربوط به گورو (Guru) را انتخاب، سپس بر روی دکمه افزودن به افزونه‌های من کلیک نمایید.

انتخاب افزونه جدید در جومبانک

اگر در این مرحله خطایی دریافت نکنید، افزونه گورو (Guru) به لیست افزونه های جومبانک اضافه خواهد شد و درواقع شما توانسته اید با موفقیت افزونه گورو (Guru) را به درگاه پرداخت جومبانک متصل نماید، از این پس کامپوننت گورو (Guru) جومبانک را به عنوان یک درگاه پرداخت شناسایی نموده و می توانید پرداخت های خود در گورو (Guru) را از طریق جومبانک انجام دهید.

2.0.8

ارائه شده در دو نسخه:

2- جومبانک حرفه‌ای

۱- جومبانک رایگان

جومبانک

تصویر در دسترس نیست
Slider