اتصال جی2 استور (J2 Store) به درگاه پرداخت از طریق جومبانک

در این مقاله شیوه اتصال جی2 استور (J2 Store) به همه درگاه‌های پرداخت آنلاین از طریق جومبانک و تنظیمات آن همراه با فیلم آموزش داده خواهد شد.

نصب کامپوننت جی2 استور (J2 Store)

در اولین مرحله اتصال جی2 استور (J2 Store) به درگاه پرداخت جومبانک لازم است این کامپوننت بر روی سایت شما نصب باشد زیرا در غیر این صورت امکان اتصال آن به جومبانک وجود نخواهد داشت.

برای اطمینان از نصب کامپوننت جی2 استور (J2 Store) باید بتوانید در منوی کامپوننت ها گزینه جی2 استور (J2 Store) را مشاهده نمایید. ممکن است نام افزونه به زبان انگلیسی، فارسی و یا ترکیبی باشد.

 

اتصال جی2 استور (J2 Store) به درگاه پرداخت جومبانک

در مرحله بعدی برای اتصال کامپوننت جی2 استور (J2 Store) به درگاه پرداخت جومبانک لازم است افزونه جومبانک را در سایت خود نصب و فعال نموده باشید، برای جزئیات بیشتر به آموزش نصب و فعال سازی جومبانک مراجعه نمایید.

۱- در مدیریت جوملا به مسیر زیر بروید منوی کامپوننت‌ها / جومبانک / افزونه‌ها و بر روی دکمه افزودن افزونه جدید کلیک نمایید.

افزودن افزونه جدید به جومبانک

۲- در پنجره‌ای که باز می شود فهرست افزونه‌های موجود به شما نمایش داده می شود شما لازم است گزینه مربوط به جی2 استور (J2 Store) را انتخاب، سپس بر روی دکمه افزودن به افزونه‌های من کلیک نمایید.

انتخاب افزونه جدید در جومبانک

اگر در این مرحله خطایی دریافت نکنید، افزونه جی2 استور (J2 Store) به لیست افزونه های جومبانک اضافه خواهد شد و درواقع شما توانسته اید با موفقیت افزونه جی2 استور (J2 Store) را به درگاه پرداخت جومبانک متصل نماید، از این پس کامپوننت جی2 استور (J2 Store) جومبانک را به عنوان یک درگاه پرداخت شناسایی نموده و می توانید پرداخت های خود در جی2 استور (J2 Store) را از طریق جومبانک انجام دهید.

2.0.8

ارائه شده در دو نسخه:

2- جومبانک حرفه‌ای

۱- جومبانک رایگان

جومبانک

تصویر در دسترس نیست
Slider