اتصال آراس ممبرشیپ (RS Membership) به درگاه پرداخت از طریق جومبانک

در این مقاله شیوه اتصال آراس ممبرشیپ (RS Membership) به همه درگاه‌های پرداخت آنلاین از طریق جومبانک و تنظیمات آن همراه با فیلم آموزش داده خواهد شد.

در این مقاله شیوه اتصال ایشاپ (EShop) به همه درگاه‌های پرداخت آنلاین از طریق جومبانک و تنظیمات آن همراه با فیلم آموزش داده خواهد شد.

نصب کامپوننت آراس ممبرشیپ (RS Membership)

در اولین مرحله اتصال آراس ممبرشیپ (RS Membership) به درگاه پرداخت جومبانک لازم است این کامپوننت بر روی سایت شما نصب باشد زیرا در غیر این صورت امکان اتصال آن به جومبانک وجود نخواهد داشت.

برای اطمینان از نصب کامپوننت آراس ممبرشیپ (RS Membership) باید بتوانید در منوی کامپوننت ها گزینه آراس ممبرشیپ (RS Membership) را مشاهده نمایید. ممکن است نام افزونه به زبان انگلیسی، فارسی و یا ترکیبی باشد.

 

اتصال آراس ممبرشیپ (RS Membership) به درگاه پرداخت جومبانک

در مرحله بعدی برای اتصال کامپوننت آراس ممبرشیپ (RS Membership) به درگاه پرداخت جومبانک لازم است افزونه جومبانک را در سایت خود نصب و فعال نموده باشید، برای جزئیات بیشتر به آموزش نصب و فعال سازی جومبانک مراجعه نمایید.

۱- در مدیریت جوملا به مسیر زیر بروید منوی کامپوننت‌ها / جومبانک / افزونه‌ها و بر روی دکمه افزودن افزونه جدید کلیک نمایید.

افزودن افزونه جدید به جومبانک

۲- در پنجره‌ای که باز می شود فهرست افزونه‌های موجود به شما نمایش داده می شود شما لازم است گزینه مربوط به آراس ممبرشیپ (RS Membership) را انتخاب، سپس بر روی دکمه افزودن به افزونه‌های من کلیک نمایید.

انتخاب افزونه جدید در جومبانک

اگر در این مرحله خطایی دریافت نکنید، افزونه آراس ممبرشیپ (RS Membership) به لیست افزونه های جومبانک اضافه خواهد شد و درواقع شما توانسته اید با موفقیت افزونه آراس ممبرشیپ (RS Membership) را به درگاه پرداخت جومبانک متصل نماید، از این پس کامپوننت آراس ممبرشیپ (RS Membership) جومبانک را به عنوان یک درگاه پرداخت شناسایی نموده و می توانید پرداخت های خود در آراس ممبرشیپ (RS Membership) را از طریق جومبانک انجام دهید.

2.0.8

ارائه شده در دو نسخه:

2- جومبانک حرفه‌ای

۱- جومبانک رایگان

جومبانک

تصویر در دسترس نیست
Slider