اتصال درگاه پرداخت اقتصاد نوین به جومبانک

در این مطلب آموزش اتصال درگاه پرداخت اقتصاد نوین به جومبانک ارائه می شود و شما با انجام این مراحل  سایت خود را به درگاه پرداخت اقتصاد نوین متصل خواهید نمود.

بستن قرارداد و دریافت اطلاعات از درگاه پرداخت اقتصاد نوین

برای اتصال جومبانک به درگاه پرداخت قتصاد نوین ابتدا لازم است با شرکت پرداخت نوین آرین تماس حاصل نموده و مراحل اداری دریافت درگاه پرداخت را طی نموده و اطلاعات مورد نیاز درگاه پرداخت مربوط به سایت خود را از ایشان دریافت نمایید.

نصب و تنظیم افزونه درگاه پرداخت اقتصاد نوین

در مرحله بعدی برای اتصال درگاه پرداخت قتصاد نوین به سایت جوملایی خود لازم است افزونه جومبانک را در سایت خود نصب و فعال نموده باشید، برای جزئیات بیشتر به آموزش نصب و فعال سازی جومبانک مراجعه نمایید.

۱- از طریق مدیریت سایت وارد جومبانک شده و به مسیر زیر بروید منوی درگاه‌ها و افزونه‌ها / زبانه درگاه‌ها  و بر روی دکمه افزودن درگاه جدید کلیک نمایید.

افزودن درگاه جدید به جومبانک

۲- در پنجره‌ای که باز می شود فهرست درگاه های موجود به شما نمایش داده می شود شما لازم است گزینه مربوط به درگاه پرداخت اقتصاد نوین را انتخاب نموده، سپس بر روی دکمه افزودن به درگاه‌های من کلیک نمایید.

(در صورتی که از نسخه رایگان جومبانک استفاده می کنید فقط امکان استفاده از یک درگاه برای شما وجود دارد. ولی در نسخه حرفه‌ای امکان استفاده از همه درگاه ها وجود دارد.)

انتخاب درگاه جدید در جومبانک

۳- اکنون که درگاه پرداخت قتصاد نوین به فهرست درگاه‌های شما اضافه شده است در مقابل درگاه بر روی دکمه ویرایش کلیک نمایید.

ویرایش و تنظیم درگاه

- در فیلد عنوان درگاه شما می توانید یک نام برای درگاه خود در نظر بگیرید. (اگر این فیلد را خالی بگذارید از نام پیش فرض استفاده خواهد شد)

- در گزینه لوگو درگاه شما می توانید یک لوگو و فایل تصویری برای این درگاه در نظر بگیرید (اگر برای این درگاه تصویری در نظر نگیرید از تصویر پیش فرض مربوط به درگاه استفاده خواهد شد.)

- در فیلد کد فروشنده و رمز فروشنده اطلاعاتی که از سایت درگاه پرداخت قتصاد نوین پس از بستن قرار داد دریافت نموده‌اید را وارد نمایید.

- در فیلد آپلود فایل گواهینامه لازم است فایل گواهی نامه ای که برای شما ارسال شده است را از کامپیوتر خود مسیردهی نموده و بارگذاری نمایید و پس از ذخیره پلاگین در فیلد انتخاب فایل پلاگین فایل آپلود شده را انتخاب نموده و بر روی گزینه ذخیره کلیک نمایید.

تنظیمات درگاه

تبریک می گویم اکنون درگاه پرداخت قتصاد نوین با موفقیت بر روی سایت شما نصب شده است.

2.0.8

ارائه شده در دو نسخه:

2- جومبانک حرفه‌ای

۱- جومبانک رایگان

جومبانک

تصویر در دسترس نیست
Slider