تا ۵۰٪ تخفیف قالب و افزونه جوملا در کانال تلگرام جومی

اتصال درگاه پرداخت اقتصاد نوین به جوملا (جومبانک)

در این مطلب آموزش اتصال درگاه پرداخت اقتصاد نوین به جومبانک ارائه می شود و شما با انجام این مراحل جوملای سایت خود را به درگاه پرداخت اقتصاد نوین متصل خواهید نمود.

بستن قرارداد و دریافت اطلاعات از درگاه پرداخت اقتصاد نوین

برای اتصال جومبانک به درگاه پرداخت اقتصاد نوین ابتدا لازم است با پرداخت نوین آرین تماس حاصل نموده و مراحل اداری دریافت درگاه پرداخت را طی نموده و اطلاعات مورد نیاز درگاه پرداخت مربوط به سایت خود را از ایشان دریافت نمایید.

نصب و تنظیم افزونه درگاه پرداخت اقتصاد نوین

در مرحله بعدی برای اتصال درگاه پرداخت اقتصاد نوین به سایت جوملایی خود لازم است افزونه جومبانک را در سایت خود نصب و فعال نموده باشید، برای جزئیات بیشتر به آموزش نصب و فعال سازی جومبانک مراجعه نمایید.

۱- در مدیریت جوملا به مسیر زیر بروید منوی کامپوننت‌ها / جومبانک / درگاه‌ها و بر روی دکمه افزودن درگاه جدید کلیک نمایید.

افزودن درگاه جدید به جومبانک

۲- در پنجره‌ای که باز می شود فهرست درگاه های موجود به شما نمایش داده می شود شما لازم است گزینه مربوط به درگاه پرداخت اقتصاد نوین را انتخاب نموده، سپس بر روی دکمه افزودن به درگاه‌های من کلیک نمایید.

(در صورتی که از نسخه رایگان استفاده می کنید فقط درگاه pay.ir به شما نمایش داده می شود و در نسخه حرفه‌ای تمام درگاه ها به شما نمایش داده می شود.)

انتخاب درگاه جدید در جومبانک

۳- اکنون که درگاه اقتصاد نوین به فهرست درگاه‌های شما اضافه شده است در مقابل درگاه بر روی دکمه ویرایش کلیک نمایید.

ویرایش و تنظیم درگاه

۴- در فیلد کد فروشنده و رمز فروشنده اطلاعاتی که از سایت درگاه اقتصاد نوین پس از بستن قرار داد دریافت نموده‌اید را وارد نمایید.

۵- در فیلد عنوان درگاه شما می توانید یک نام برای درگاه خود در نظر بگیرید. (اگر این فیلد را خالی بگذارید از نام پیش فرض استفاده خواهد شد)

۶- در گزینه لوگو درگاه شما می توانید یک لوگو و فایل تصویری برای این درگاه در نظر بگیرید (اگر برای این درگاه تصویری در نظر نگیرید از تصویر پیش فرض مربوط به درگاه استفاده خواهد شد.)

تنظیمات درگاه

تبریک می گویم اکنون درگاه پرداخت اقتصاد نوین با موفقیت بر روی سایت شما نصب شده است.

2.0.0

ارائه شده در دو نسخه:

2- جومبانک حرفه‌ای

۱- جومبانک رایگان

جومبانک

تصویر در دسترس نیست
Slider