تا ۵۰٪ تخفیف قالب و افزونه جوملا در کانال تلگرام جومی

اتصال درگاه پرداخت فن آوا کارت به جوملا (جومبانک)

در این مطلب آموزش اتصال درگاه پرداخت فن آوا کارت به جومبانک ارائه می شود و شما با انجام این مراحل جوملای سایت خود را به درگاه پرداخت فن آوا کارت متصل خواهید نمود.

بستن قرارداد و دریافت اطلاعات از درگاه پرداخت فن آوا کارت

برای اتصال جومبانک به درگاه پرداخت فن آوا کارت ابتدا لازم است با فن آوا کارت تماس حاصل نموده و مراحل اداری دریافت درگاه پرداخت را طی نموده و اطلاعات مورد نیاز درگاه پرداخت مربوط به سایت خود را از ایشان دریافت نمایید.

نصب و تنظیم افزونه درگاه پرداخت فن آوا کارت

در مرحله بعدی برای اتصال درگاه پرداخت فن آوا کارت به سایت جوملایی خود لازم است افزونه جومبانک را در سایت خود نصب و فعال نموده باشید، برای جزئیات بیشتر به آموزش نصب و فعال سازی جومبانک مراجعه نمایید.

۱- در مدیریت جوملا به مسیر زیر بروید منوی کامپوننت‌ها / جومبانک / درگاه‌ها و بر روی دکمه افزودن درگاه جدید کلیک نمایید.

افزودن درگاه جدید به جومبانک

۲- در پنجره‌ای که باز می شود فهرست درگاه های موجود به شما نمایش داده می شود شما لازم است گزینه مربوط به درگاه پرداخت فن آوا کارت را انتخاب نموده، سپس بر روی دکمه افزودن به درگاه‌های من کلیک نمایید.

(در صورتی که از نسخه رایگان استفاده می کنید فقط درگاه pay.ir به شما نمایش داده می شود و در نسخه حرفه‌ای تمام درگاه ها به شما نمایش داده می شود.)

انتخاب درگاه جدید در جومبانک

۳- اکنون که درگاه فن آوا کارت به فهرست درگاه‌های شما اضافه شده است در مقابل درگاه بر روی دکمه ویرایش کلیک نمایید.

ویرایش و تنظیم درگاه

۴- در فیلد کد پذیرنده ، نام کاربری و رمز عبور اطلاعاتی که از سایت درگاه فن آوا کارت پس از بستن قرار داد دریافت نموده‌اید را وارد نمایید.

۵- در فیلد عنوان درگاه شما می توانید یک نام برای درگاه خود در نظر بگیرید. (اگر این فیلد را خالی بگذارید از نام پیش فرض استفاده خواهد شد)

۶- در گزینه لوگو درگاه شما می توانید یک لوگو و فایل تصویری برای این درگاه در نظر بگیرید (اگر برای این درگاه تصویری در نظر نگیرید از تصویر پیش فرض مربوط به درگاه استفاده خواهد شد.)

تنظیمات درگاه

تبریک می گویم اکنون درگاه پرداخت فن آوا کارت با موفقیت بر روی سایت شما نصب شده است.

2.0.2

ارائه شده در دو نسخه:

2- جومبانک حرفه‌ای

۱- جومبانک رایگان

جومبانک

تصویر در دسترس نیست
Slider