اتصال درگاه پرداخت به پرداخت ملت به جومبانک

در این مطلب آموزش اتصال درگاه پرداخت ملت (به پرداخت ملت) به جومبانک ارائه می شود و شما با انجام این مراحل سایت خود را به درگاه پرداخت ملت (به پرداخت ملت) متصل خواهید نمود.

بستن قرارداد و دریافت اطلاعات از به پرداخت ملت (بانک ملت)

برای اتصال جومبانک به درگاه پرداخت به پرداخت ملت (بانک ملت) ابتدا لازم است با شرکت به پرداخت ملت تماس حاصل نموده و مراحل اداری دریافت درگاه پرداخت را طی نموده و اطلاعات مورد نیاز درگاه پرداخت مربوط به سایت خود را از ایشان دریافت نمایید.

نصب و تنظیم افزونه به پرداخت ملت (بانک ملت)

در مرحله بعدی برای اتصال درگاه پرداخت به پرداخت ملت (بانک ملت) به سایت جوملایی خود لازم است افزونه جومبانک را در سایت خود نصب و فعال نموده باشید، برای جزئیات بیشتر به آموزش نصب و فعال سازی جومبانک مراجعه نمایید.

۱- از طریق مدیریت سایت وارد جومبانک شده و به مسیر زیر بروید منوی درگاه‌ها و افزونه‌ها / زبانه درگاه‌ها  و بر روی دکمه افزودن درگاه جدید کلیک نمایید.

افزودن درگاه جدید به جومبانک

۲- در پنجره‌ای که باز می شود فهرست درگاه های موجود به شما نمایش داده می شود شما لازم است گزینه مربوط به به پرداخت ملت (بانک ملت) را انتخاب نموده، سپس بر روی دکمه افزودن به درگاه‌های من کلیک نمایید.

(در صورتی که از نسخه رایگان جومبانک استفاده می کنید فقط امکان استفاده از یک درگاه برای شما وجود دارد. ولی در نسخه حرفه‌ای امکان استفاده از همه درگاه ها وجود دارد.)

انتخاب درگاه جدید در جومبانک

۳- اکنون که درگاه به پرداخت ملت (بانک ملت) به فهرست درگاه‌های شما اضافه شده است در مقابل درگاه بر روی دکمه ویرایش کلیک نمایید.

ویرایش و تنظیم درگاه

- در فیلد عنوان درگاه شما می توانید یک نام برای درگاه خود در نظر بگیرید. (اگر این فیلد را خالی بگذارید از نام پیش فرض استفاده خواهد شد)

- در گزینه لوگو درگاه شما می توانید یک لوگو و فایل تصویری برای این درگاه در نظر بگیرید (اگر برای این درگاه تصویری در نظر نگیرید از تصویر پیش فرض مربوط به درگاه استفاده خواهد شد.)

- در فیلدهای ترمینال آی‌دی، نام کاربری درگاه، رمز عبور درگاه اطلاعاتی که از به پرداخت ملت (بانک ملت) پس از بستن قرار داد دریافت نموده‌اید را وارد نمایید.

تنظیمات درگاه pay.ir

تبریک می گویم اکنون درگاه پرداخت به پرداخت ملت (بانک ملت) با موفقیت بر روی سایت شما نصب شده است.

2.0.8

ارائه شده در دو نسخه:

2- جومبانک حرفه‌ای

۱- جومبانک رایگان

جومبانک

تصویر در دسترس نیست
Slider