تا ۵۰٪ تخفیف قالب و افزونه جوملا در کانال تلگرام جومی

اتصال درگاه پرداخت بانک ملت به جومبانک

در این مطلب آموزش اتصال درگاه پرداخت بانک ملت (به پرداخت ملت) به جومبانک ارائه می شود و شما با انجام این مراحل سایت خود را به درگاه بانک ملت (به پرداخت ملت) متصل خواهید نمود.

بستن قرارداد و دریافت اطلاعات از بانک ملت (به پرداخت ملت)

برای اتصال جومبانک به درگاه پرداخت بانک ملت (به پرداخت ملت) ابتدا لازم است با شرکت به پرداخت ملت تماس حاصل نموده و مراحل اداری دریافت درگاه پرداخت را طی نموده و اطلاعات مورد نیاز درگاه پرداخت مربوط به سایت خود را از ایشان دریافت نمایید.

نصب و تنظیم افزونه بانک ملت (به پرداخت ملت)

در مرحله بعدی برای اتصال درگاه پرداخت بانک ملت (به پرداخت ملت) به سایت جوملایی خود لازم است افزونه جومبانک را در سایت خود نصب و فعال نموده باشید، برای جزئیات بیشتر به آموزش نصب و فعال سازی جومبانک مراجعه نمایید.

۱- از طریق مدیریت سایت وارد جومبانک شده و به مسیر زیر بروید منوی درگاه‌ها و افزونه‌ها / زبانه درگاه‌ها  و بر روی دکمه افزودن درگاه جدید کلیک نمایید.

افزودن درگاه جدید به جومبانک

۲- در پنجره‌ای که باز می شود فهرست درگاه های موجود به شما نمایش داده می شود شما لازم است گزینه مربوط به بانک ملت (به پرداخت ملت) را انتخاب نموده، سپس بر روی دکمه افزودن به درگاه‌های من کلیک نمایید.

(در صورتی که از نسخه رایگان جومبانک استفاده می کنید فقط یک درگاه به شما نمایش داده می شود و فقط امکان استفاده از یک درگاه برای شما وجود دارد. ولی در نسخه حرفه‌ای تمام درگاه ها به شما نمایش داده می شود.)

انتخاب درگاه جدید در جومبانک

۳- اکنون که درگاه بانک ملت (به پرداخت ملت) به فهرست درگاه‌های شما اضافه شده است در مقابل درگاه بر روی دکمه ویرایش کلیک نمایید.

ویرایش و تنظیم درگاه

۴- در فیلدهای ترمینال آی‌دی، نام کاربری درگاه، رمز عبور درگاه اطلاعاتی که از بانک ملت (به پرداخت ملت) پس از بستن قرار داد دریافت نموده‌اید را وارد نمایید.

۵- در فیلد عنوان درگاه شما می توانید یک نام برای درگاه خود در نظر بگیرید. (اگر این فیلد را خالی بگذارید از نام پیش فرض استفاده خواهد شد)

۶- در گزینه لوگو درگاه شما می توانید یک لوگو و فایل تصویری برای این درگاه در نظر بگیرید (اگر برای این درگاه تصویری در نظر نگیرید از تصویر پیش فرض مربوط به درگاه استفاده خواهد شد.)

تنظیمات درگاه pay.ir

تبریک می گویم اکنون درگاه پرداخت بانک ملت (به پرداخت ملت) با موفقیت بر روی سایت شما نصب شده است.

2.0.3

ارائه شده در دو نسخه:

2- جومبانک حرفه‌ای

۱- جومبانک رایگان

جومبانک

تصویر در دسترس نیست
Slider