اتصال درگاه پرداخت سداد به جومبانک

در این مطلب آموزش اتصال درگاه پرداخت سداد به جومبانک ارائه می شود و شما با انجام این مراحل سایت خود را به درگاه پرداخت سداد متصل خواهید نمود.

بستن قرارداد و دریافت اطلاعات از درگاه پرداخت سداد

برای اتصال جومبانک به درگاه پرداخت سداد ابتدا لازم است با شرکت پرداخت الکترونیک سداد تماس حاصل نموده و مراحل اداری دریافت درگاه پرداخت را طی نموده و اطلاعات مورد نیاز درگاه پرداخت مربوط به سایت خود را از ایشان دریافت نمایید.

نصب و تنظیم افزونه درگاه پرداخت سداد

در مرحله بعدی برای اتصال درگاه پرداخت سداد به سایت جوملایی خود لازم است افزونه جومبانک را در سایت خود نصب و فعال نموده باشید، برای جزئیات بیشتر به آموزش نصب و فعال سازی جومبانک مراجعه نمایید.

۱- از طریق مدیریت سایت وارد جومبانک شده و به مسیر زیر بروید منوی درگاه‌ها و افزونه‌ها / زبانه درگاه‌ها  و بر روی دکمه افزودن درگاه جدید کلیک نمایید.

افزودن درگاه جدید به جومبانک

۲- در پنجره‌ای که باز می شود فهرست درگاه های موجود به شما نمایش داده می شود شما لازم است گزینه مربوط به درگاه پرداخت سداد را انتخاب نموده، سپس بر روی دکمه افزودن به درگاه‌های من کلیک نمایید.

(در صورتی که از نسخه رایگان جومبانک استفاده می کنید فقط امکان استفاده از یک درگاه برای شما وجود دارد. ولی در نسخه حرفه‌ای امکان استفاده از همه درگاه ها وجود دارد.)

انتخاب درگاه جدید در جومبانک

۳- اکنون که درگاه پرداخت سداد به فهرست درگاه‌های شما اضافه شده است در مقابل درگاه بر روی دکمه ویرایش کلیک نمایید.

ویرایش و تنظیم درگاه

- در فیلد عنوان درگاه شما می توانید یک نام برای درگاه خود در نظر بگیرید. (اگر این فیلد را خالی بگذارید از نام پیش فرض استفاده خواهد شد)

- در گزینه لوگو درگاه شما می توانید یک لوگو و فایل تصویری برای این درگاه در نظر بگیرید (اگر برای این درگاه تصویری در نظر نگیرید از تصویر پیش فرض مربوط به درگاه استفاده خواهد شد.)

- در فیلد شماره پذیرنده، شماره ترمینال و کلید ترمینال اطلاعاتی که از سایت درگاه پرداخت سداد پس از بستن قرار داد دریافت نموده‌اید را وارد نمایید.

- گزینه های درگاه دولتی و شناسه پرداخت ۳۰ رقمی نسیم مربوط به درگاه‌های دولتی و حساب‌های ویژه‌ای است که درآمد آنها از طریق حساب‌های بانک مرکزی تسویه می شود. در نتیجه گزینه درگاه دولتی را بر روی خیر قرار دهید و گزینه شناسه پرداخت ۳۰ رقمی را نیز خالی بگذارید.

تنظیمات درگاه

تبریک می گویم اکنون درگاه پرداخت سداد با موفقیت بر روی سایت شما نصب شده است.

2.1.0

ارائه شده در دو نسخه:

2- جومبانک حرفه‌ای

۱- جومبانک رایگان

جومبانک

تصویر در دسترس نیست
Slider