اتصال درگاه پرداخت سامان کیش به جومبانک

در این مطلب آموزش اتصال درگاه پرداخت سامان کیش (پرداخت الکترونیک سامان) به جومبانک ارائه می شود و شما با انجام این مراحل سایت خود را به سامان کیش (پرداخت الکترونیک سامان) متصل خواهید نمود.

بستن قرارداد و دریافت اطلاعات از سامان کیش (پرداخت الکترونیک سامان)

برای اتصال جومبانک به درگاه پرداخت سامان کیش (پرداخت الکترونیک سامان) ابتدا لازم است با شرکت پرداخت الکترونیک سامان تماس حاصل نموده و مراحل اداری دریافت درگاه پرداخت را طی نموده و اطلاعات مورد نیاز درگاه پرداخت مربوط به سایت خود را از ایشان دریافت نمایید.

نصب و تنظیم افزونه سامان کیش (پرداخت الکترونیک سامان)

در مرحله بعدی برای اتصال درگاه پرداخت سامان کیش (پرداخت الکترونیک سامان) به سایت جوملایی خود لازم است افزونه جومبانک را در سایت خود نصب و فعال نموده باشید، برای جزئیات بیشتر به آموزش نصب و فعال سازی جومبانک مراجعه نمایید.

۱- از طریق مدیریت سایت وارد جومبانک شده و به مسیر زیر بروید منوی درگاه‌ها و افزونه‌ها / زبانه درگاه‌ها  و بر روی دکمه افزودن درگاه جدید کلیک نمایید.

افزودن درگاه جدید به جومبانک

۲- در پنجره‌ای که باز می شود فهرست درگاه های موجود به شما نمایش داده می شود شما لازم است گزینه مربوط به سامان کیش (پرداخت الکترونیک سامان) را انتخاب نموده، سپس بر روی دکمه افزودن به درگاه‌های من کلیک نمایید.

(در صورتی که از نسخه رایگان جومبانک استفاده می کنید فقط امکان استفاده از یک درگاه برای شما وجود دارد. ولی در نسخه حرفه‌ای امکان استفاده از همه درگاه ها وجود دارد.)

انتخاب درگاه جدید در جومبانک

۳- اکنون که درگاه سامان کیش (پرداخت الکترونیک سامان) به فهرست درگاه‌های شما اضافه شده است در مقابل درگاه بر روی دکمه ویرایش کلیک نمایید.

ویرایش و تنظیم درگاه

- در فیلد عنوان درگاه شما می توانید یک نام برای درگاه خود در نظر بگیرید. (اگر این فیلد را خالی بگذارید از نام پیش فرض استفاده خواهد شد)

- در گزینه لوگو درگاه شما می توانید یک لوگو و فایل تصویری برای این درگاه در نظر بگیرید (اگر برای این درگاه تصویری در نظر نگیرید از تصویر پیش فرض مربوط به درگاه استفاده خواهد شد.)

- در فیلد کد پذیرنده اطلاعاتی که از سامان کیش (پرداخت الکترونیک سامان) پس از بستن قرار داد دریافت نموده‌اید را وارد نمایید.

تنظیمات درگاه pay.ir

تبریک می گویم اکنون درگاه پرداخت سامان کیش (پرداخت الکترونیک سامان) با موفقیت بر روی سایت شما نصب شده است.

2.0.8

ارائه شده در دو نسخه:

2- جومبانک حرفه‌ای

۱- جومبانک رایگان

جومبانک

تصویر در دسترس نیست
Slider