تا ۵۰٪ تخفیف قالب و افزونه جوملا در کانال تلگرام جومی

راهنمای خرید و دانلود محصولات جومی

برای تسریع در امر خرید و ارسال محصول خواهشمندیم تمام پیغام ها و توضیحاتی که در طی مراحل خرید به شما نمایش داده می شود را به دقت مطالعه نموده و به آن عمل نمایید.

شما می توانید قالب های فارسی جوملا را از طریق منوی قالب جوملا، و افزونه های جوملا را از طریق منوی افزونه جوملا مشاهده نمایید، پس از انتخاب محصول و ورود به جزئیات محصول مورد نظر برروی دکمه "خرید محصول" کلیک نمایید.

مرحله اول:وارد بخش تکمیل مشخصات می شوید، اگر از قبل عضو سایت هستید می توانید از طریق "فرم ورود اعضاء" نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نموده بر روی دکمه ورود کلیک نمایید. و اگر تا کنون عضو سایت نشده اید می توانید اطلاعات خود را از طریق فرم "اطلاعات ثبت نام" وارد نموده تا به صورت خود کار ثبت نام و عضویت شما ثبت شود.(کسانی که اقدام به ثبت نام می کنند در انتهای مراحل خرید، برایشان لینک فعال سازی عضویت ارسال می شود که لازم است قبل از ورود به سایت برای دریافت محصول، عضویت خود را با کلیک بر روی این لینک فعال نمایند.)
در بخش بعدی با نام "دیگر اطلاعات" لازم است اطلاعات خواسته شده را به دقت تکمیل نمایید تا بتوانیم خدمات مناسب تری به شما ارائه نماییم.
در بخش بعدی در صورتی که کد تخفیف در اختیار شما قرار گرفتهT، لازم است این کد را در این بخش وارد نمایید.
در انتها پس از مطالعه دقیق "شرایط و قوانین"، در زیر آن تیک موافقت خود را پر نموده و بر روی دکمه "ثبت اطلاعات - صفحه بعدی" کلیک نمایید. (ممکن است بعضی اطلاعات خواسته شده را تکمیل ننموده باشید و یا به صورت صحیح اطلاعات را وارد نکرده باشید، که در این صورت با پیام خطای سیستم مواجه خواهید شد. لازم است پس از اصلاح مورد خواست شده به صورت مجدد بر روی دکمه "ثبت اطلاعات - صفحه بعدی" کلیک نمایید.)

مرحله دوم : نمایش پیش فاکتور و انتخاب شیوه پرداخت، در این مرحله پیش فاکتور محصول و اطلاعات تکمیلی شما نمایش داده می شود و قابل چاپ می باشد، لازم است اطلاعات را مطالعه نموده و در صورت لزوم به صفحه قبلی برگشته و آن را اصلاح نمایید. قیمتی که در هنگام سفارش مشتري در پیش‌­فاکتور منظور گرديده است، معتبر مي‌باشد.
در انتهای صفحه با انتخاب شیوه پرداخت بر روی دکمه "تایید - صفحه بعدی" کلیک نمایید.

مرحله سوم: پرداخت نهایی و دانلود محصول، با توجه به نوع پرداخت به صفحه مشخصی منتقل می شوید که توضیحات لازم و کافی در صفحه مورد نظر وجود دارد.
برای تسریع در امر خرید و ارسال محصول خواهشمندیم تمام پیغام ها و توضیحاتی که به شما نمایش داده می شود را به دقت مطالعه نموده و به آن عمل نمایید.
تمامی محصولات تجاری به غیر از محصولات رایگان شرکت جومی کد شده و درای لایسنس اختصاصی برای ۲ دامنه بوده و قابل اجرا بر روی همان دامنه ها هستند. برای نصب  محصولات تجاری سایت جومی لازم است بر روی هاست شما ioncube loader نصب باشد.
پس از تکمیل فرآیند پرداخت، در صورتی که پرداخت آنلاین پرداخت شده باشد محصول شما به صورت خودکار تایید می شود و برای دانلود محصول و لایسنس لازم است به بخش محصولات من مراجعه نمایید. در صورتی که از راه کارت به کارت و یا واریز به حساب پرداخت نموده اید برای تایید محصولات خریداری شده لازم است وارد بخش پشتیبانی شوید و از طریق ارسال درخواست پشتیبانی با ارسال درخواست و ارائه اطلاعات پرداخت درخواست تایید محصول خود را ارسال نمایید. فایل های محصول و لایسنس به صورت نا محدود قابل دانلود و استفاده می باشد.

برای دانلود محصولات رایگان شیوه درخواست به همین صورت بوده با این تفاوت که احتیاجی به انتخاب روش پرداخت و همینطور پرداخت هزینه نمی باشد و پس از تکمیل فرآیند خرید محصول رایگان مورد نظر به صورت خودکار تایید می شود و می توانید از بخش محصولات من آن را دانلود نمایید.

برای تسریع در امر دریافت محصول مورد نظر، خواهشمندیم تمام پیغام ها و توضیحاتی که در طی مراحل به شما نمایش داده می شود را به دقت مطالعه نموده و به آن عمل نمایید.

گزارش عملکرد کارشناسان

stuff report

پرداخت هزینه های تکمیلی

پرداخت
قدرت یافته از جومبانک