تا ۵۰٪ تخفیف قالب و افزونه جوملا در کانال تلگرام جومی

اتصال کی‌۲ استور (K2 Store) به درگاه پرداخت (جومبانک)

در این مطلب آموزش اتصال کی۲ استور (k2 Store) به درگاه پرداخت جومبانک  (تمام درگاه های پرداخت) ارائه می شود که می توانید به راحتی آن را انجام دهید.

نصب کامپوننت کی۲ استور (k2 Store)

در اولین مرحله اتصال کی۲ استور (k2 Store) به درگاه پرداخت جومبانک لازم است این کامپوننت بر روی سایت شما نصب باشد زیرا در غیر این صورت امکان اتصال آن به جومبانک وجود نخواهد داشت.

برای اطمینان از نصب کامپوننت کی۲ استور (k2 Store) باید بتوانید در منوی کامپوننت ها گزینه کی۲ استور (k2 Store) را مشاهده نمایید. ممکن است نام افزونه به زبان انگلیسی، فارسی و یا ترکیبی باشد.

 

اتصال کی۲ استور (k2 Store) به درگاه پرداخت جومبانک

در مرحله بعدی برای اتصال کامپوننت کی۲ استور (k2 Store) به درگاه پرداخت جومبانک لازم است افزونه جومبانک را در سایت خود نصب و فعال نموده باشید، برای جزئیات بیشتر به آموزش نصب و فعال سازی جومبانک مراجعه نمایید.

۱- در مدیریت جوملا به مسیر زیر بروید منوی کامپوننت‌ها / جومبانک / افزونه‌ها و بر روی دکمه افزودن افزونه جدید کلیک نمایید.

افزودن افزونه جدید به جومبانک

۲- در پنجره‌ای که باز می شود فهرست افزونه‌های موجود به شما نمایش داده می شود شما لازم است گزینه مربوط به کی۲ استور (k2 Store) را انتخاب، سپس بر روی دکمه افزودن به افزونه‌های من کلیک نمایید.

انتخاب افزونه جدید در جومبانک

اگر در این مرحله خطایی دریافت نکنید، افزونه کی۲ استور (k2 Store) به لیست افزونه های جومبانک اضافه خواهد شد و درواقع شما توانسته اید با موفقیت افزونه کی۲ استور (k2 Store) را به درگاه پرداخت جومبانک متصل نماید، از این پس کامپوننت کی۲ استور (k2 Store) جومبانک را به عنوان یک درگاه پرداخت شناسایی نموده و می توانید پرداخت های خود در کی‌۲ استور (K2 Store) را از طریق جومبانک انجام دهید.

2.0.2

ارائه شده در دو نسخه:

2- جومبانک حرفه‌ای

۱- جومبانک رایگان

جومبانک

تصویر در دسترس نیست
Slider