تا ۵۰٪ تخفیف قالب و افزونه جوملا در کانال تلگرام جومی

اتصال ویرچومارت (Virtuemart) به درگاه پرداخت (جومبانک)

در این مطلب آموزش اتصال ویرچومارت به درگاه پرداخت جومبانک  (تمام درگاه های پرداخت) ارائه می شود که می توانید به راحتی آن را انجام دهید.

نصب کامپوننت ویرچومارت (Virtuemart)

در اولین مرحله اتصال ویرچومارت به درگاه پرداخت جومبانک لازم است این کامپوننت بر روی سایت شما نصب باشد زیرا در غیر این صورت امکان اتصال آن به جومبانک وجود نخواهد داشت.

برای اطمینان از نصب کامپوننت ویرچومارت باید بتوانید در منوی کامپوننت ها گزینه ویرچومارت را مشاهده نمایید. ممکن است نام افزونه به زبان انگلیسی، فارسی و یا ترکیبی باشد.

 

اتصال ویرچومارت به درگاه پرداخت جومبانک

در مرحله بعدی برای اتصال کامپوننت ویرچومارت به درگاه پرداخت جومبانک لازم است افزونه جومبانک را در سایت خود نصب و فعال نموده باشید، برای جزئیات بیشتر به آموزش نصب و فعال سازی جومبانک مراجعه نمایید.

۱- در مدیریت جوملا به مسیر زیر بروید منوی کامپوننت‌ها / جومبانک / افزونه‌ها و بر روی دکمه افزودن افزونه جدید کلیک نمایید.

افزودن افزونه جدید به جومبانک

۲- در پنجره‌ای که باز می شود فهرست افزونه‌های موجود به شما نمایش داده می شود شما لازم است گزینه مربوط به ویرچومارت (Virtuemart) را انتخاب، سپس بر روی دکمه افزودن به افزونه‌های من کلیک نمایید.

انتخاب افزونه جدید در جومبانک

اگر در این مرحله خطایی دریافت نکنید، افزونه ویرچومارت به لیست افزونه های جومبانک اضافه خواهد شد و درواقع شما توانسته اید با موفقیت افزونه ویرچومارت را به درگاه پرداخت جومبانک متصل نماید، از این پس کامپوننت ویرچومارت جومبانک را به عنوان یک درگاه پرداخت شناسایی نموده و می توانید پرداخت های خود در ویرچومارت را از طریق جومبانک انجام دهید.

2.0.3

ارائه شده در دو نسخه:

2- جومبانک حرفه‌ای

۱- جومبانک رایگان

جومبانک

تصویر در دسترس نیست
Slider